Festiwalowe lato 2011 - gdzie warto pojechać

Dla laików i bywalców
Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy listę polskich imprez kulturalnych na najwyższym poziomie. Prezentujemy ją wedle podziału na branże i w porządku chronologicznym.
Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta - zabawnie i refleksyjnie, zaskakująco i zapierająco dech w piersiach
Rafal Milach/Forum

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta - zabawnie i refleksyjnie, zaskakująco i zapierająco dech w piersiach

Co roku odbywa się w kraju kilka tysięcy imprez artystycznych i kulturalnych. Pełnych pompy i skromnych, powszechnie znanych i dopiero walczących o uznanie, o randze światowej i ledwie lokalnej. Przebiliśmy się przez tę mnogość i wybraliśmy spośród nich te, na które chcielibyśmy szczególnie zwrócić uwagę naszych czytelników.

Tym, co łączy wszystkie zebrane tu imprezy, jest ich wysoka jakość lub towarzysząca im (zazwyczaj zasłużona) sława. Proponujemy wydarzenia drogie, tanie i bezpłatne. Wyrafinowane i ludyczne. Standardowe i nietypowe. Wyodrębniliśmy kategorię imprez na najwyższym światowym poziomie, pozostałą ofertę przedstawiamy zaś wedle podziału na branże i w porządku chronologicznym.

Życzymy miłej zabawy!

***

KATEGORIE:

Światowa liga

Wykorzystałeś swoją miesięczną pulę 10 tekstów z POLITYKI dostępnych nieodpłatnie w naszym serwisie.
Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną