Lato 2011 - sztuki wizualne

Sztuki wizualne
Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy listę polskich imprez kulturalnych na najwyższym poziomie. Prezentujemy ją wedle podziału na branże i w porządku chronologicznym. Tym razem kategoria SZTUKI WIZUALNE.
Media Art Biennale WRO - impreza dla wyrafinowanych odbiorców, ale na wysokim poziomie. Szkoda, że organizowana co 2 lata
Łukasz Giza/Reporter

Media Art Biennale WRO - impreza dla wyrafinowanych odbiorców, ale na wysokim poziomie. Szkoda, że organizowana co 2 lata

Media Art Biennale WRO (Wrocław, 10.05–10.09)

Z pewnością nie uświadczy się tu ładnych obrazków i klasycznych rzeźb, bo festiwal konsekwentnie stawia na nowoczesne środki artystycznego wyrazu: wideo, instalacje, performance. Tegoroczna edycja nosi tytuł „Alternative Now”, a ambicją organizatorów jest pokazać sztukę niezależną od światowego art worldu. Impreza dla wyrafinowanych odbiorców, ale na wysokim poziomie. Szkoda, że organizowana co dwa lata.

Łódź Design (20–30.10)

Piąta edycja największego w kraju festiwalu designe’u. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, od specjalistów z branży szukających talentów (projekty ze szkół artystycznych) po szukających inspiracji do urządzenia nowego mieszkania.

Czytaj także

Aktualności, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną