Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Kultura

Bogini zza ekranu

Megan Ellison - zbawczyni kina artystycznego?

Megan Ellison ryzyka się nie boi i w Hollywood stosuje strategie typowe dla przedsiębiorców z Doliny Krzemowej. Megan Ellison ryzyka się nie boi i w Hollywood stosuje strategie typowe dla przedsiębiorców z Doliny Krzemowej. Marion Curtis / BEW
W Hollywood mówi się, że Megan Ellison, producentka „Wroga numer jeden” i „Mistrza” zbawi artystyczne kino. Choć ma dopiero 26 lat, włożyła już ponad 100 mln dol. w przemysł filmowy. A to dopiero początek.
„Mistrz” Paula Thomasa Andersona.materiały prasowe „Mistrz” Paula Thomasa Andersona.

Modny klub w Hollywood. Wieczór. W strefie dla vipów bogata dziedziczka sączy szampana, stojąc w kusej sukience i rozmawiając ze znajomymi. Wśród nich same sławy. W tle wpływowi producenci, agenci i menedżerowie załatwiają interesy i umawiają się na biznesowe lunche. Jeszcze tej nocy w Internecie będzie można znaleźć informację o tym, jakiej marki sukienkę miała na sobie dziewczyna i czy na pewno była pod nią bielizna, a także: co piła, co brała i czy Robert Pattinson śmiał się z jej żartów.

Polityka 07.2013 (2895) z dnia 12.02.2013; Ludzie i style; s. 86
Oryginalny tytuł tekstu: "Bogini zza ekranu"
Reklama

Czytaj także

Nauka

Testy antygenowe i omikron. Jak poprawnie zrobić wymaz?

Testy antygenowe na koronawirusa mają tę zaletę, że są szybkie i można je zrobić samodzielnie, ale wiele wskazuje, że w dobie omikronu będzie trzeba zmienić sposób ich wykonywania. Większa skuteczność wykrywania infekcji jest szczególnie istotna w kontekście ostatniego komunikatu WHO.

Piotr Rzymski
12.01.2022