Kultura

Pod ziemią

Mea pulpa

Agnieszka Chylińska Agnieszka Chylińska Maciej Andrzejewski / BEW
Od kilku lat czekaliśmy na nową piosenkę Agnieszki Chylińskiej. Pomiędzy kolejnymi porodami i kolejnymi edycjami programu „Mam talent!” ewidentnie trudno było wokalistce wejść do studia. Teraz mamy numer „Kiedy przyjdziesz do mnie”. Akcja teledysku dzieje się głęboko pod ziemią. Ale nie na tyle głęboko, aby trafić na zespół Kombii.

• Ogłoszono nominacje do Złotych Węży, czyli najgorszych nagród filmowych. 13 nominacji zdobyła produkcja „Tajemnica Westerplatte”. Aktor Michał Żebrowski zdobył z kolei aż 7, co czyni go liderem konkursu. Tym samym Michał ma okazję, by pokonać Leonardo DiCaprio, bo jest szansa, że naprawdę coś dostanie.

• Medialni fachowcy obliczyli, kto najlepiej sprzedawał dzienniki w ostatnim roku. I tak na pierwszym miejscu uplasowała się matka Madzi z Sosnowca, na drugim aktor Arek Jakubik, na trzecim Marcin Dorociński, a na czwartym Jadwiga Kaczyńska.

Polityka 11.2014 (2949) z dnia 11.03.2014; Kultura; s. 85
Oryginalny tytuł tekstu: "Pod ziemią"

Czytaj także

Rynek

Ciemne strony zakupowego szaleństwa

Choć w te święta oszczędzać jeszcze nie będziemy, moda na zakupowe szaleństwa powoli się kończy. Na drodze rozpasanej konsumpcji stają coraz głośniej wyrażane obawy o przyszłość. Zarówno naszych portfeli, jak i naszej planety.

Cezary Kowanda
03.12.2019