Mea pulpa
Na ten transfer czekali wszyscy. Ewa Chodakowska, naczelna trenerka wszystkich szczupłych i utrapienie wszystkich Polek z nadwagą, wreszcie dostała swój program w telewizji – „Be Active”. Ewa Chodakowska będzie łączyć kwestie kulinarne z tematyką fitness. A wszystko to w kanale Kuchnia+. Na mnie ten program już działa, bo samo znalezienie Kuchni+ to niezła gimnastyka.

• Znowu wielki sukces Rafała Ziemkiewicza, specjalisty od seksu na śpiocha. Rafał wraz ze swoim wybuchowym kamratem Cezarym Gmyzem dostali propozycje pisania felietonów do portalu Onet. Ale po kilku dniach Rafałowi podziękowano, a Gmyz podziękował sobie sam. Idealny duet. Kiedyś przy tekstach Ziemkiewicza zdarzało mi się zasnąć. Teraz tobym się bał.

• Nasi najbardziej eksportowi futboliści, czyli Robert Lewandowski i Wojtek Szczęsny, zostali twarzami kampanii „Wyloguj się do życia”, poświęconej problemowi uzależnienia od komputera i internetu. Cała akcja będzie przeprowadzona w sieci. To tak, jakby kampanię przeciwko AIDS przeprowadzać na cmentarzu.

• Magazyn „Brief” wybrał marki, które najbardziej kojarzą się nam z 25 latami wolności. Są to między innymi: Jerzy Owsiak, Robert Kubica, Adam Małysz, Leszek Możdżer i Anja Rubik. Ewidentnie brakuje mojego nazwiska. W końcu, pomimo licznych starań, od 25 lat wciąż jestem na wolności.

Wykorzystałeś swoją miesięczną pulę 10 tekstów z POLITYKI dostępnych nieodpłatnie w naszym serwisie.
Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną