Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Media plotkarskie poinformowały, że syn Joanny Przetakiewicz ma romans z polską modelką Magdaleną Frąckowiak.

• Jest nowa książka Moniki Jaruzelskiej. Tym razem jest to pozycja publicystyczna pod dobrze znanym tytułem „Zmiana”. Kiedyś słyszałam wolny rynek, teraz słyszę żołnierze wyklęci – pisze Monika. Wkrótce może usłyszeć: Pani pozwoli z nami.

Zbigniew Zamachowski zwrócił się do dyrekcji radiowej Trójki o niezwłoczne usunięcie dżingli reklamowych, w których został użyty jego głos. Tym samym po sześciu latach aktor postanowił wstrzymać się od głosu na tych, co ewidentnie słyszą głosy.

• Magazyn „Press” przyznał nagrody dla najlepszych youtuberów, czyli nowatorskich i kreatywnych autorów wideo w sieci. Najwięcej nagród zdobył Krzysztof Gonciarz. Gratuluję! Obejrzałem. Okazuje się, że jak zaczynałem w TV i niewiele umiałem, to też byłem youtuberem.

• Są już kolejne echa słynnej aborcyjnej afery Natalii Przybysz. Tym razem zaatakowała miejscowość Nadarzyn pod Warszawą. Pojawiła się tam petycja mieszkańców, aby odwołać koncert „dzieciobójczyni”. Głupota i bilety mają coś wspólnego. Szybko się rozchodzą.

• Media plotkarskie poinformowały, że syn Joanny Przetakiewicz ma romans z polską modelką Magdaleną Frąckowiak. Dowiedzieli się o tym ze zdjęć na Instagramie szefa La Manii. Według tego intelektualnego klucza mam romans z Andrzejem Sewerynem.

• TVP2 w natarciu. Trwają właśnie prace nad nowym reality show zatytułowanym apetycznie „Mów mi mistrzu”. Kilku celebrytów będzie brać udział w improwizowanych scenach i wcielać się w nieznane sobie role. Tak jak ten, co to wymyślił, wcielił się w rolę twórcy.

Wojtek Cejrowski opowiedział mediom, że dostał propozycję pracy w programach I i III Polskiego Radia, które następnie wycofano, bo skrytykował program 500+. Ludzie PiS mają w sobie coś radosnego. Dzięki nim ciągle się uśmiechamy.

• Młody aktor Patryk Pniewski poinformował w wywiadzie, że gdy miał 14 lat, został napadnięty, czego skutkiem jest sztuczny ząb. Publicystka Facebooka Karolina Korwin-Piotrowska zarzuciła mu brak inteligencji i „lans na ząb”. Jak widać, ząb czasu też bywa okrutny.

• Wszystko wskazuje, że Agnieszka Szulim nie poprowadzi kolejnej edycji programu „Azja Express”. Szkoda. Uczestników drugiej edycji informuję, że oczekiwanie, że to będzie reality show, to jak oczekiwanie, że „Wojny gwiezdne” będą filmem dokumentalnym.

• Ukazała się książka o jednym z najlepszych polskich kabaretów Neo-Nówka. „Schody do nieba”, bo taki tytuł nosi ta pozycja, reklamowane są jako „książka, której autorzy woleliby, żeby się nie ukazała”. To nowość, bo przeważnie tak myślą czytelnicy.

Edyta Bartosiewicz wyznała, iż jest uporczywie nękana przez Małgorzatę R., dziennikarkę telewizji śniadaniowej pewnej komercyjnej stacji. Cień szybko padł na „Dzień Dobry TVN”. Nie wiem, jak Małgorzata R., ale ja w obawie o pracę nie będę się z tego śmiał.

• Córka Kasi Kowalskiej idzie jak burza. 19-letnia Ola studiuje w Londynie i chce zostać stylistką. Na swoim Instagramie chętnie dzieli się własnymi stylizacjami. Kowalskich u nas nigdy nie brakowało, ale ta wygląda jak skrzyżowanie bomby atomowej z sierotką Marysią.

Kazik Staszewski wypowiedział się o nowej płycie grupy Kult. Album zatytułowany jest swojsko „Wstyd”. „Czuję się niedowartościowany w kwestiach muzycznych, natomiast przewartościowany w kwestiach publicystycznych”. To ciekawe. Bo ja słuchając, mam tak samo.

• Polsat szykuje serial „Niania w wielkim mieście”. Będzie to historia dziewczyny z prowincji, która przyjeżdża do miasta i zaczyna pracę jako opiekunka do dziecka. W roli głównej Magdalena Lamparska. Znając życie, to, co napisałem powyżej, wystarczy na dobre 10 odcinków.

• Blogerka modowa Julia Kuczyńska znana jako Maffashion zaręczyła się ze swoim chłopakiem Czarkiem Jóźwikiem z grupy Abstrachuje. Jeśli nie wiesz, czytelniku POLITYKI, kto jest kto, to natychmiast idź się zabij. Nie rozumiesz już Polski.

• Kolejna książka człowieka, z którym biłem się kiedyś publicznie po twarzy. Marcin Meller wydał zbiór swoich felietonów. Wszystkie z wyjątkiem dwóch ukazały się wcześniej w „Newsweeku”, więc wiadomo, że tylko te dwa są godne zainteresowania.

Ania Lewandowska dołączyła do swego małżonka Roberta w reklamie szamponu przeciwłupieżowego Head&Shoulders. Gratuluję. Zawsze wiedziałem, że jak robić pieniądze w tym kraju, to tylko z głową.

Polityka 46.2016 (3085) z dnia 07.11.2016; Kultura; s. 83
Reklama

Czytaj także

O Polityce

Uwaga czytelnicy! Kioski Garmond Press bez „Polityki”

Znajdziecie nas w punktach sprzedaży innych dystrybutorów.

Wydawca „Polityki”
14.03.2023
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną