Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Jest nowa książka Moniki Jaruzelskiej. Tym razem jest to pozycja publicystyczna pod dobrze znanym tytułem „Zmiana”. Kiedyś słyszałam wolny rynek, teraz słyszę żołnierze wyklęci – pisze Monika. Wkrótce może usłyszeć: Pani pozwoli z nami.

Zbigniew Zamachowski zwrócił się do dyrekcji radiowej Trójki o niezwłoczne usunięcie dżingli reklamowych, w których został użyty jego głos. Tym samym po sześciu latach aktor postanowił wstrzymać się od głosu na tych, co ewidentnie słyszą głosy.

• Magazyn „Press” przyznał nagrody dla najlepszych youtuberów, czyli nowatorskich i kreatywnych autorów wideo w sieci. Najwięcej nagród zdobył Krzysztof Gonciarz. Gratuluję! Obejrzałem. Okazuje się, że jak zaczynałem w TV i niewiele umiałem, to też byłem youtuberem.

• Są już kolejne echa słynnej aborcyjnej afery Natalii Przybysz. Tym razem zaatakowała miejscowość Nadarzyn pod Warszawą. Pojawiła się tam petycja mieszkańców, aby odwołać koncert „dzieciobójczyni”. Głupota i bilety mają coś wspólnego. Szybko się rozchodzą.

• Media plotkarskie poinformowały, że syn Joanny Przetakiewicz ma romans z polską modelką Magdaleną Frąckowiak. Dowiedzieli się o tym ze zdjęć na Instagramie szefa La Manii. Według tego intelektualnego klucza mam romans z Andrzejem Sewerynem.

• TVP2 w natarciu. Trwają właśnie prace nad nowym reality show zatytułowanym apetycznie „Mów mi mistrzu”. Kilku celebrytów będzie brać udział w improwizowanych scenach i wcielać się w nieznane sobie role. Tak jak ten, co to wymyślił, wcielił się w rolę twórcy.

Wojtek Cejrowski opowiedział mediom, że dostał propozycję pracy w programach I i III Polskiego Radia, które następnie wycofano, bo skrytykował program 500+.

Polityka 46.2016 (3085) z dnia 07.11.2016; Kultura; s. 83
Reklama