Mea pulpa
Twarz oraz nie mniej inne organy Euro 2012, czyli Natalia Siwiec, urodziła.

• Ewidentny ulubieniec mediów Grzegorz Krychowiak będzie grał w West Bromwich Albion. Znakomicie. To dobry sygnał dla wszystkich, którzy twierdzili, że Krycha się skończył. Piłkarz kończy się wtedy, gdy zaczynają przychodzić pisma z ZUS.

• Rockowy musical o Janie Pawle II rusza w trasę po kraju. Wystąpią w nim Edyta Geppert, Agnieszka Kaczorowska czy znany z „Randki w ciemno” Jacek Kawalec. Randka w ciemno. To dobra definicja dzisiejszych stosunków społeczeństwa z Kościołem.

• Zawodnik Borussii Dortmund Łukasz Piszczek został twarzą bram, okien i rolet firmy Krispol w kampanii pod hasłem „Gwarancja spokoju”. Asortyment ma coś wspólnego z futbolem. Brama może być skrzydłowa. A roleta – samozwijająca i ściemniająca.

• Inne jest życie Tomasza Piątka po wydaniu książki o Antku M. Grożono mu śmiercią, dostaje dziwne listy, a w telefonie słychać dziwne brzęczenie. To naturalne. Obecnie, jak nikt cię nie nienawidzi albo nie podsłuchuje, to albo cię nie ma, albo robisz coś źle.

• Bohaterem tygodnia był Radosław Majdan, znany w środowisku jako Projekt Dżentelmen. Radosław wystąpił podczas finału programu „Projekt Lady” obok swojej małżonki i udowodnił, że jego Projekt, niestety, ciągle jeszcze jest w toku.

• Brazylijski serial rodzinny Jacka Borkowskiego trwa w najlepsze. Do mediów dotarły informacje, że aktor sądzi się z teściową, która ogłosiła, że rozmawia z niezadowolonym duchem jego zmarłej małżonki. Znając ministra Ziobrę, wezwie obie na świadków.

• Radosna zmiana w rodzinie Agnieszki Szulim. Jej były mąż Adam Badziak został ojcem. Okazało się, że narodziny dziecka stały się świetną okazją, aby internauci dokonali diagnoz ginekologicznych byłej żony. Wynika z nich dobitnie, że to nie ona urodziła.

Aktualności, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną