Mea pulpa
Ciekawy jest pomysł, żeby na 25-lecie pisma pokazać nagą 50-latkę. Intryguje mnie, kogo pokażą, gdy będą świętować 50-lecie?

• Najdłuższy krajowy prezenter Marcin Prokop został twarzą parówek Berlinek. Gratuluję. W środowisku spekuluje się o milionowym kontrakcie. Coś w tym musi być. Niestety, z kontraktami reklamowymi jest jak z parówkami. Nie wiadomo, co jest w środku.

• Polski zespół Decapitated został oskarżony w USA o gwałt zbiorowy na swej fance. Fatalny pomysł na promocję. Miejmy nadzieję, że to pomyłka. A takie się zdarzają. Pamiętam, jak kiedyś ojciec odebrał mnie ze szkoły i dopiero w domu okazało się, że to nie jestem ja.

• Nowe, zmodernizowane i odzyskane „Koło fortuny” okazało się hitem TVP. Premierowy odcinek teleturnieju oglądało ponad 1,9 mln widzów. Rozrywka w telewizji publicznej zaczyna przypominać adidasy kupione od Wietnamczyków. Tylko nazwa się zgadza.

• „Dziennik Gazeta Prawna” ujawnił zarobki gwiazd „Wiadomości” TVP. Michał Adamczyk i Danuta Holecka zarabiają miesięcznie po 40 tys., a Krzysztof Ziemiec tylko 33,5 tys. Gratuluję. Z porzucaniem uczciwości jest jak z rzucaniem dziewczyny. Często się wraca po pijaku.

• TV4 zaprezentuje Donalda Trumpa jako gospodarza show zatytułowanego „Trampolina”. W widowisku prezydent USA rekrutuje menedżerów do swego biznesowego imperium. Tym samym udowadnia, że w życiu jest jak w telewizji. Wygrać może byle kto.

• Poseł niezrzeszony, czyli Liroy, planuje kolejne ruchy w parlamencie. Dwa projekty ustaw. Jeden dotyczy większej ilości polskiej muzyki w radiu, a drugi zakazu reklam w części kanałów TVP. Więcej polskiej muzyki w radiu. Najlepszy dowód, że Liroy szykuje come back.

Aktualności, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną