Kultura

Mea pulpa

Gruchnęła informacja, że Orlen rezygnuje ze sprzedawania na stacjach „Playboya” i „CKM”.

• Zaskoczenie totalne. Małgorzata Socha, aktorka rozchwytywana, jest w kolejnej ciąży. To będzie już jej trzecie dziecko. Podziwiam. Bycie mamą to praca na cały etat. I jeszcze szefa trzeba nosić na rękach.

• Nie będzie śledztwa w sprawie książki Tomasza Piątka „Tajemnice Macierewicza”. Szkoda. Ze słuchaniem Antoniego jest jak z czytaniem Biblii. Nie martwią mnie te części, których nie rozumiem. Martwią mnie te, które rozumiem.

• Reprezentant Polski Maciej Rybus poślubił piękną kobietę o imieniu Lena, która pochodzi z Osetii. Gratuluję. Osetia Południowa uznawana jest za niepodległe państwo nieuznawane przez nikogo. Ja mam taki stosunek do ślubu.

Karolina Korwin-Piotrowska w natarciu. Tym razem zaatakowała Dodę za obecność w prokuraturze i na okładce „Vivy!”. Jak widać, KKP ma w sobie tyle żółci, że gdziekolwiek się nie pojawi, tam spadają kwaśne deszcze.

• Gruchnęła informacja, że Orlen rezygnuje ze sprzedawania na stacjach „Playboya” i „CKM”. Firma twierdzi, że tylko czasowo. Do czasu, aż panie w środku się ubiorą.

Marek Kondrat został ojcem. Dziecko powiła mu małżonka, 29-letnia Antonina Turnau. Gratulacje. Dobry news. Ostatnim, który mnie tak zaskoczył, był, gdy przeczytałem, że policja znalazła Norbiego. Trzeźwego w swoim domu.

• W „Kuchennych rewolucjach” Magda Gessler wystąpiła w kurtce, na której plecach widniał sierp i młot. Szybko zarzucono jej propagowanie komunizmu. W godle Austrii też jest sierp i młot. Tylko tam cepów mają mniej.

Joanna Racewicz została zwolniona z programu TVP „Pytanie na śniadanie”. Powodem było… reklamowanie diety pudełkowej na Instagramie. Jak widać, niektórzy lubią bawić się z rozumem w chowanego. I przegrać.

Filip Chajzer reklamuje akcję „Podwórko Talentów Nivea”. Celem jest budowanie miejsc, które pomogą dzieciom odkrywać ich talenty. Krem Nivea ma pomagać na zmarszczki, rozstępy, stany zapalne. Poradzi może coś i na bezsenność po hipnozie.

• Demaskator gejów Michał Piróg wdał się w pyskówkę o prawie łowieckim z Krzysztofem Bosakiem, którą zakończył słowami: „Pozdrów swego chłopaka”. Ten to zna się na wszystkim. Wkrótce zobaczymy go jako eksperta w akademii menopauzy.

• W nowej reklamie kosmetyków Avon wystąpi Hubert Urbański. Prowadzący „Milionerów” będzie pytał kobiety, które kosmetyki są ich ulubionymi i dlaczego. Można wybrać jeden z kilku kremów albo pół na pół.

Anna Lewandowska wystąpiła w reklamie rajstop firmy Calzedonia. Billboardy z jej wizerunkiem zawisły w wielu miastach Polski. Gołym okiem widać, że słuszną linię ma nasza kadra.

• W Warszawie powstaje thriller „Zimna gra”. Fabuła filmu przypomina mecz szachowy USA vs ZSRR w 1962 r. Reżyseruje Łukasz Kośmicki, a główną rolę gra Bill Pullman. Jeśli premier nic nie wykręci, premiera będzie też w USA.

• Marka dermokosmetyków Tołpa rozpoczęła akcję „Zmywamy się” poświęconą oczyszczaniu skóry. Kampania bazuje na współpracy z Kasią Tusk. Ryzykowny ruch – połączenie nazwiska Tusk i słów „zmywać się”.

• W „Milionerach” po raz drugi padła główna wygrana. Tym razem laureatką została Maria Romanek, emerytowana nauczycielka. To nie jest dobry czas dla stacji. Najpierw „Pożar w burdelu”, „Hipnoza”, a teraz to.

• W Onecie startuje program „Michel Moran. Mapa smaków”. Prowadzący odwiedzi Wietnam, a potem wyzwie na pojedynek innych mistrzów kuchni. Ja też nie rozumiem, ale dla Francuzów wojna w Indochinach to tradycja.

Michał Wiśniewski zaapelował do fanów, aby sfinansowali jego nową płytę. Koszt jest nieduży, 25 tys. zł. Fani nie zawiedli. Ja bym Wiśniewskiego aresztował za przekonania. Ciągle jest przekonany, że umie śpiewać.

Polityka 13.2018 (3154) z dnia 27.03.2018; Kultura; s. 100
Reklama

Czytaj także

Świat

Dyplomaci jak hostessy – tak działa polskie MSZ

PiS w zasadzie nie prowadzi polityki zagranicznej. Nie potrzebuje więc doświadczonych ambasadorów. Chyba że do roli hostess.

Grzegorz Rzeczkowski
09.10.2019
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną