Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Córka Adama Małysza Karolina zaręczyła się ze swoim chłopakiem. Trzymam kciuki. Ja też lubię związki. Najdłużej byłem w związku trzy lata. W Solidarności.

Węże, czyli nagrody za najgorsze polskie filmy 2018 r., rozdane. Laureatami zostały „Studniówka” oraz „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”. Ten pierwszy opowiada o licealistach czekających na bal maturalny. Ten drugi o aktorach czekających na większy budżet.

• Jest już polska wersja magazynu „Forbes Women”. Jak przystało na tytuł i przesłanie, redaktorem naczelnym został mężczyzna Paweł Zielewski. Nie od dziś wiadomo: mężczyzna różni się od kobiety. Kobieta różni się od mężczyzny. Ale kobieta różni się bardziej.

• Rozpoczęto zdjęcia do kontynuacji serialu TVN „39 i pół”, opowiadającego o losach 40-letniego punkowca Darka, który nigdy nie wydoroślał. W tej roli Tomasz Karolak. Tym samym aktor położył kres plotkom, że małe jest zapotrzebowanie na ludzi z takim wyrazem twarzy.

• Wystartowała kampania marketingowa piwa Warka, której bohaterem jest były brazylijski piłkarz Ronaldinho. Zawodnik trafił na puszki i butelki z napojem. Było to jego pierwsze trafienie od kilku lat.

• W Polsacie News wystartował nowy program publicystyczny na czas wyborów pt. „Polska wybiera”. Prowadzącym jest Bogdan Rymanowski. Czyli gwarant, że Polska wybierze właściwie. O bezstronności autora mówi się od dawna – jeszcze nie Rihanna, ale już Mandaryna.

Adam Nawałka, były selekcjoner kadry narodowej, został w trybie nagłym zwolniony z funkcji trenera Lecha Poznań. Teraz podobno ma objąć drużynę Legii Warszawa. Lubię logikę tego świata. Czas zatrudniania szkoleniowca powoli dogania czas jego pracy.

• Uwaga. Antek Królikowski ma nową dziewczynę.

Polityka 15.2019 (3206) z dnia 09.04.2019; Kultura; s. 94
Reklama