Ludzie i style

Do zachuchania jeden krok

Gadżety dziecięce

Kask do nauki chodzenia. Kask do nauki chodzenia. materiały prasowe
Śladem Zachodu Polskę opanowuje szaleństwo gadżetów mających zapewnić bezpieczeństwo dzieciom. Czy to bezpieczna moda?
Lokalizator, który pomoże odnaleźć dziecko w tłumie.materiały prasowe Lokalizator, który pomoże odnaleźć dziecko w tłumie.

Kaski dla dzieci do nauki chodzenia (żeby maluch nie uderzył się w głowę). Blokady do muszli klozetowych (żeby nie wpadł). Antybakteryjne chusteczki do rąk (żeby się czymś nie zaraził). Sterylizatory UV do smoczków (bo bakterie są wszędzie). Nakładki na wózki sklepowe (by dziecko nie siedziało na cudzych bakteriach). Producenci przedmiotów, które mają zabezpieczyć nasze pociechy przed wszelkimi wypadkami i chorobami, prześcigają się w coraz to nowszych wynalazkach.

Polityka 25.2013 (2912) z dnia 18.06.2013; Ludzie i style; s. 97
Oryginalny tytuł tekstu: "Do zachuchania jeden krok"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Fotoreportaże

Urok małych liczb. Najlepsze polskie apartamentowce

Zamiast balkonów na długość stopy i niedoświetlonych parapetów są szerokie tarasy i wielkie okna, zamiast anonimowości – przestrzenie, które sprzyjają spotkaniom z sąsiadami. Najlepsze polskie apartamentowce mają mało mieszkań, wyjątkową architekturę i położenie. Niestety, kameralne wciąż znaczy rzadkie i ekskluzywne.

Marta Polny
28.09.2021