Ludzie i style

Latynoska pasja pokazuje zęby

Piłkarska loża POLITYKI

Loża Komentatorów POLITYKI, która spotkała się tym razem w składzie (na fot. od góry, od lewej): Sławomir Mizerski, Janusz Zaorski, Mariusz Walter, Mariusz Czubaj, Tomasz Wołek. Loża Komentatorów POLITYKI, która spotkała się tym razem w składzie (na fot. od góry, od lewej): Sławomir Mizerski, Janusz Zaorski, Mariusz Walter, Mariusz Czubaj, Tomasz Wołek. Leszek Zych / Polityka
Turniej wkroczył w fazę pucharową. Przegrywający odpada. Na szczęście nie sprawdziły się obawy, że w tej fazie gra może siąść.

POLITYKA: Pierwsze mecze pucharowe nie zawiodły naszych oczekiwań i pokazały, że Latynosi są nadal w natarciu. Chociaż wydaje się, że Brazylijczycy mimo wyeliminowania Chile ciągle „nie odpalili”.

Wołek: Przeszli psim swędem, bo to Chile było drużyną lepiej zorganizowaną. Brazylia ma strasznie nierówny skład, ponieważ Neymar, który ciągnie całą grę zespołu, nie ma dostatecznego wsparcia w przodzie. Ten Fred, w którego ślepo wierzy trener Scolari, to jest facet od stania, z kolei Hulk wyglądający jak ciężarowiec przewraca się przy każdej okazji, co jest przedziwnym fenomenem.

Polityka 27.2014 (2965) z dnia 01.07.2014; Loża Mundialu 2014; s. 92
Oryginalny tytuł tekstu: "Latynoska pasja pokazuje zęby"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >