Ludzie i style

Kat bez maski

Arcytrener Wagner

Legenda Huberta Wagnera zbudowana została przede wszystkim na wyznawanym przez niego kulcie ciężkiej pracy. Legenda Huberta Wagnera zbudowana została przede wszystkim na wyznawanym przez niego kulcie ciężkiej pracy. Radkiewicz / PAP
Nietuzinkowa osobowość Huberta Wagnera przyniosła krwistą biografię. Certyfikat szczerości nadał jej syn legendarnego trenera Grzegorz.
materiały prasowe

Nie było owijania w bawełnę. Hubert Wagner zebrał zawodników na pierwszym zgrupowaniu pod swoim panowaniem i zanim dostali piłki do rąk, w skrócie wyłożył im pomysł na pracę. A więc: możecie myśleć, że jestem najgłupszym trenerem na świecie i obgadywać mnie po kątach, ale nie zniosę nieposłuszeństwa i podważania moich racji. Komu się nie podoba – tam są drzwi.

Nikt nie odważył się wyjść.

Był 1973 r. – siatkarze od jakiegoś czasu poruszali się od ściany do ściany.

Polityka 35.2014 (2973) z dnia 26.08.2014; Ludzie i style; s. 108
Oryginalny tytuł tekstu: "Kat bez maski"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ludzie i style

Polityka przy stole. Symulator kampanii wyborczej i inne planszówki

Kogo znane na co dzień z ekranów i gazet polityczne spory nadal bardziej ekscytują, niż męczą, może sprawdzić swoich sił w ich wersji pudełkowej. Uwaga – wciągają jak prawdziwe.

Michał Klimko
25.11.2021