Ludzie i style

Tonąca Flota

Bukmacherska mafia w Świnoujściu

Trener Florin Laurentiu. Trener Florin Laurentiu. Cezary Aszkiełowicz / Agencja Gazeta
Widmo mafii bukmacherskiej krąży po świecie i wypatruje ofiar. Wszystko wskazuje na to, że ostatnio jej wzrok padł na Flotę Świnoujście.
Mecz Flota Świnoujście-Termalica Bruk-Bet Nieciecza.Przemysław Szyszka/SE/EAST NEWS Mecz Flota Świnoujście-Termalica Bruk-Bet Nieciecza.

Było ich dwóch. Trenerzy Florin Laurentiu i Ivan Valentin. Zjawili się w Świnoujściu w połowie stycznia. Miejsce po poprzednim szkoleniowcu piłkarskiego klubu – Tomaszu Kafarskim, zwolnionym przez telefon – już czekało. Za tą nieoczekiwaną roszadą stał tajemniczy biznesmen z Izraela Gil Sharit. Obiecywał ludziom we Flocie złote góry. – Przyznał, że ma o piłce nożnej mgliste pojęcie i że w kwestiach sportowych polega na zdaniu zaufanych doradców. Stąd wzięli się u nas Rumuni – opowiada prezes Floty Małgorzata Dorosz.

Polityka 10.2015 (2999) z dnia 03.03.2015; Ludzie i style; s. 92
Oryginalny tytuł tekstu: "Tonąca Flota"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Homofobusy jeżdżą po polskich miastach. Szokują i wykluczają

Homofobusy rozpowszechniają nieprawdziwe informacje na temat osób LGBT. To akcja Fundacji Pro-Prawo do Życia, która wbrew nazwie odmawia osobom nieheteroseksualnym prawa do wolnego od dyskryminacji życia w Polsce.

Agata Szczerbiak
17.07.2020