Fan Messiego w koszulce domowej roboty poruszył świat. I Messiego
Zidentyfikować próbowali go internauci z różnych stron, włączając słynnego piłkarza. Zagadka jego tożsamości właśnie się wyjaśniła.
.
Twitter

.

.
Twitter

.

Na czym polega magia powyższych fotografii? Zdjęcia kilkulatka parę dni temu trafiły na Twittera i rozeszły się w sieci, rozczulając internautów z różnych stron świata. Chłopiec ma bowiem na sobie prowizoryczną koszulkę kibica – wykonaną w całości z torebek jednorazowych, z wypisanym nazwiskiem i numerem Messiego. Przypominającą klasyczną replikę.

Od chwili publikacji chłopca usiłowano zidentyfikować. Swojego „największego fana” szukał również sam Leo Messi, który chciał mu oryginalną koszulkę podarować.

BBC Trending (to podstrona brytyjskiego serwisu) udało się ustalić, że chłopiec ze zdjęcia to pięcioletni Murtaza Ahmadi. Zidentyfikował go jego wuj, Azim Ahmadi, Afgańczyk mieszkający na co dzień w Australii. A potwierdził ojciec chłopaka, który wyznał, że na oryginalną koszulkę dla syna go nie stać. Zdjęcie wykonał starszy brat kilkulatka Hamayon.

„Ten dzieciak naprawdę kocha Messiego. – mówił BBC jego ojciec. – Ale nie stać nas na taką koszulkę. Jestem tylko prostym rolnikiem”. Chłopak cieszy się podobno z popularności, którą nieoczekiwanie zyskał.

Cieszy go też zapewne reakcja Messiego, który zamieścił na Twitterze taki post:

.
Twitter

.

A teraz pewnie wręczy mu też oryginalną koszulkę. Zagadka rozwiązana!

Trendy, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną