Ludzie i style

#BoRejting. Czyli czego internauci nie będą robić, żeby nie zaszkodzić Polsce

KŻ / Polityka
Do 13 maja wydaję 500 zł naprawdę na dziecko – czytamy na Twitterze.

Minister finansów Paweł Szałamacha zwrócił się dzisiaj pisemnie do prezesa Trybunału Konstytucyjnego Andrzeja Rzeplińskiego, żeby... rozważył powstrzymanie się do 13 maja z publicznymi wypowiedziami, podnoszącymi poziom sporu o Trybunał.

Uzasadnił to tym, że 13 maja agencja Moody’s ma podjąć decyzję ws. ratingu Polski. Podgrzewanie sporu o Trybunał Konstytucyjny mogłoby Polsce zaszkodzić.

List Szałamachy stał się bazą dla internatowych – bardzo kąśliwych – ripost. Internauci deklarują, czego oni – dla dobra kraju – nie zrobią do 13 maja. Publikujemy najlepsze wypowiedzi:

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Pomocnik Historyczny

Losy władczyń, które nie mogły dać mężom potomka

Kobieta, która nie mogła urodzić następcy tronu, była narażona na niebezpieczeństwa.

Tomasz Targański
23.02.2021
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną