Ludzie i style

Marz i masz

Łukasz Jakóbiak: coach z YouTube

Łukasz Jakóbiak z fałszywą Ellen DeGeneres Łukasz Jakóbiak z fałszywą Ellen DeGeneres Łukasz Jakóbiak / Facebook
Łukasz Jakóbiak wymyślił i prowadzi własny talk-show na YouTube. Ma stałą, liczną publiczność i do tej pory niespecjalnie ludziom wadził.Na nieszczęście dla siebie postanowił zostać guru.
Łukasz Jakóbiak z Margaret podczas nagrania finałowego odcinka Voice of PolandRadosław Nawrocki/Forum Łukasz Jakóbiak z Margaret podczas nagrania finałowego odcinka Voice of Poland

Program Jakóbiaka na YouTubie, realizowany od 2012 r. w intymnych warunkach, bo w prywatnej 20-metrowej kawalerce Jakóbiaka, miał być odpowiedzią na „blichtr wywiadów i sesji, gdzie problemy znikają, a rzeczywistość staje się gładka i piękna”. Nagrywany był więc kamerką z telefonu komórkowego – bez retuszu, make-upu i stylisty. Za to ze znanymi gośćmi. Próg kawalerki przekroczyła w swoim czasie Doda, a potem m.in. psycholożka Katarzyna Miller, ks. Jan Kaczkowski, Hanna Lis czy Robert Biedroń.

Polityka 14.2017 (3105) z dnia 04.04.2017; Ludzie i style; s. 92
Oryginalny tytuł tekstu: "Marz i masz"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Rowling? Jaka Rowling? Harry Potter i autorka non grata

Huczne obchody 20. rocznicy premiery filmu „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” były okazją do wspomnień i wzruszeń. Zabrakło tej, od której wszystko się zaczęło – J.K. Rowling. Zapomnieli o autorce?

Marcin Zwierzchowski
16.01.2022