Ludzie i style

Prawa Lewego

Nienasycony jak Lewandowski

Okrzepłszy w Monachium, Lewandowski dał do zrozumienia, że z Bayernem to nie musi być małżeństwo do końca kariery. Okrzepłszy w Monachium, Lewandowski dał do zrozumienia, że z Bayernem to nie musi być małżeństwo do końca kariery. Julio Munoz/EPA / PAP
Transferowe plotki wpływają na wizerunek piłkarza. Ale czy pociąg Roberta Lewandowskiego do Realu Madryt rzeczywiście przysparza mu złej sławy w Niemczech?
Co nakręca Lewandowskiego? Z pewnością ambicja.Tomasz Jędrzejowski/Forum Co nakręca Lewandowskiego? Z pewnością ambicja.

Jeśli wierzyć tzw. dobrze poinformowanym źródłom, Robert Lewandowski wciąż gra w Bayernie Monachium, ale tak naprawdę jest to stan tymczasowy. Lewy jest już bowiem sercem oraz myślami w Realu Madryt, kwestią trzech miesięcy jest, by znalazł się tam również ciałem. A godne powitanie i jeszcze godniejszy kontrakt szykuje mu zatrudniony specjalnie w tym celu Pini Zahavi – gruba ryba wśród transferowych pośredników, człowiek wpływowy i zręczny negocjator, który swoje liczne znajomości potrafi przekuć na transakcje wiązane, tak żeby w tej sytuacji Bayern, oprócz ciężarówki pieniędzy, otrzymał też za Lewego godnego następcę.

Polityka 15.2018 (3156) z dnia 10.04.2018; Ludzie i style; s. 70
Oryginalny tytuł tekstu: "Prawa Lewego"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >