Ludzie i style

Dorsz w neonie

Design restauracyjny

WuWu, Warszawa. WuWu, Warszawa. materiały prasowe
Poza jedzeniem i piciem restauracje, bary czy kawiarnie mają też zapewnić właściwy klimat. Wyróżnienia dla jednej z warszawskich restauracji potwierdzają, że i z tym radzimy sobie coraz lepiej.
Zoni, Warszawa.Michał Przeździk-Buczkowski Zoni, Warszawa.

Skoro coraz ładniej mieszkamy, a o przyjazny wystrój biur dbają zastępy projektantów, to tym bardziej chcemy konsumować w niebanalnym otoczeniu. I branża restauracji, barów i kawiarni świetnie to rozumie, w gastronomii odbywa się swoisty wyścig na aranżacje, które przyciągną klienta. Wszak poziom serwowanych potraw się wyrównuje i zaczynają się liczyć wartości dodane. Widać to nawet w popularnych „Kuchennych rewolucjach”, gdzie Magda Gessler zmienia nie tylko menu, kucharzy i ingrediencje, ale też stoliki, firanki, talerze.

Polityka 4.2020 (3245) z dnia 21.01.2020; Ludzie i style; s. 64
Oryginalny tytuł tekstu: "Dorsz w neonie"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Smartfonowa rewolucja według Wiśniewskiego

Czy świat wszechobecnych i wszechmocnych smartfonów jest tym, o czym marzyliśmy? A bezprzewodowa ewolucja stale przyspiesza.

Mariusz Herma
19.10.2021