Ludzie i style

Jaki powinien być nowoczesny materac? Poznaj najciekawsze rodzaje materacy z oferty Hilding Anders

Materiały klienta
Nowoczesny materac znacznie różni się od swojego protoplasty z początku ubiegłego wieku. To już nie zgrzytające sprężyny, ale wygodny i dostosowany do potrzeb użytkownika materac. Zobacz, czym na tle konkurencji wyróżnia się marka Hilding Anders.

Materace piankowe i sprężynowe Hilding Anders

Materace piankowe i sprężynowe to dziś dwa najpopularniejsze rodzaje materacy. Oferują je różni producenci, ale to marka Hilding Anders wyróżnia się na ich tle, proponując nowatorskie rozwiązania i ponadprzeciętną wygodę. Ciekawym projektem zrealizowanym przez Hilding Anders są materace piankowe, które mają aż sześć różnych stron, każda o innej twardości. Jak to możliwe? To efekt zmiany kolejności warstw pianki w materacu. W ten prosty sposób można idealnie dopasować twardość materaca do swoich potrzeb.

Hilding materace sprężynowe produkowane są w nowej, ulepszonej odsłonie. To już nie połączone ze sobą sprężyny, zgrzytające przy każdym ruchu i bujające całym łóżkiem, ale lekka i nowoczesna wersja, w której każda sprężyna ulokowana jest w osobnej kieszeni. Taka konstrukcja materaca zapewnia podparcie punktowe – materac ugina się tylko w tych miejscach, w których nacisk jest wyraźnie większy. Kieszeniowe materace Hilding Anders sprawdzą się w łóżkach dwuosobowych, ruch jednej osoby nie będzie odczuwany przez drugą. Dobrym przykładem będzie materac Hilding Tango.

Materace hybrydowe Hilding Anders

Materace hybrydowe (np. Hilding Electro) to oferta skierowana do osób, które szukają wygodnych, miękkich, ale jednocześnie zapewniających stabilne podparcie materaców. Materace hybrydowe są wyższe niż standardowe, ponieważ są połączeniem materacy kieszeniowych i piankowych. Sprężyny ukryte pod warstwą pianki zapewniają dobre wsparcie kręgosłupowi, natomiast dopasowująca się do kształtów ciała pianka gwarantuje wygodę w trakcie snu. Śmiało można powiedzieć, że materac hybrydowy jest wygodny jak materac termoelastyczny.

Materace hybrydowe to dobra propozycja dla osób starszych – łóżko staje się minimalnie wyższe, a dzięki temu łatwiej z niego zejść. To też dobra opcja dla osób o dużej wadze i tych, które mają problemy z poruszaniem się.

materace hybrydowe Hilding AndersMateriały klientamaterace hybrydowe Hilding Anders

Materace medyczne Hilding Anders

Materace medyczne Hilding Anders to produkty, które ze względu na swoje prozdrowotne właściwości zyskały certyfikat wyrobów medycznych. To istotna informacja, bo produkty medyczne sprzedawane są z obniżoną stawką VAT, a więc ich cena paradoksalnie może być niższa niż innych materacy.

Kiedy warto sięgnąć po materac medyczny? Na pewno przyda się on osobom, które ze względu na stan zdrowia nie mogą wstawać z łóżka – z pomocą przyjdzie im materac zapobiegający powstawaniu odleżyn. Również osoby cierpiące na problemy z kręgosłupem i stawami powinny rozważyć kupno takiego materaca, dzięki temu mogą znacznie złagodzić dolegliwości bólowe pojawiające się w nocy i nad ranem. Tu za przykład niech posłuży materac Hilding Makarena.

I ciekawostka – materace medyczne polecane są także osobom, które mają problemy z krążeniem i cierpią na nadciśnienie. Dobranie odpowiedniego materaca pomoże zniwelować te problemy, a w przypadku krążeniowców usunąć efekt tzw. zimnych nóżek, czyli nocnego marznięcia nóg.

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kraj

Jak rządził premier Kaczyński?

Jeszcze nie ruszyła kampania wyborcza, a już pojawiły się billboardy z Jarosławem Kaczyńskim jako przyszłym premierem. Prezes PiS był już szefem rządu. Warto przypomnieć jego dokonania.

Mariusz Janicki, Wiesław Władyka, [współpr.] Anna Dąbrowska
04.07.2020
Reklama