Ludzie i style

Materace nawierzchniowe - praktyczne rozwiązanie poprawiające komfort snu

materace nawierzchniowe praktyczne rozwiazanie poprawiajace komfort snu materace nawierzchniowe praktyczne rozwiazanie poprawiajace komfort snu Materiały klienta
Jak myślisz - ile może wynieść inwestycja w zdrowie, witalność i doskonałe samopoczucie? Zyskasz je łatwo - wystarczy, że zaczniesz się komfortowo wysypiać. Jeśli jesteś wiecznie niewyspany, lub budzisz się zmęczony, może to być wina złego materaca.

To prawda, że zdrowie jest bezcenne, jednak zanim wyrzucisz całkiem nowy lecz niewygodny materac, zastanów się, czy nie wystarczy ci po prostu praktyczny materac nawierzchniowy, czyli tzw. topper. To mniejszy wydatek, a zamieni twoje łóżko w najprzyjemniejsze miejsce pod słońcem! Zapewnij sobie kulturę snu w sposób praktyczny. Poznaj materace nawierzchniowe i dowiedz się, które z nich są najlepsze.

Materac nawierzchniowy - co to takiego?

Materac nawierzchniowy, zwany też często nakładkowym lub topperem to cieńszy od tradycyjnego, specjalny materac, który można położyć zarówno na kanapę, jak i łóżko (na tradycyjny, gruby materac). To zdecydowanie poprawia komfort snu i zapewnia ciału doskonały wypoczynek. Czy wiesz, że dobry materac nawierzchniowy posłuży ci kilkanaście lat? Warto się na niego zdecydować, jeśli sypiasz na niewygodnej sofie lub twój materac na łóżku odbiega od ideału.

Materac nawierzchniowy - zalety

 • Dobra cena - te najlepsze nie należą do najtańszych, ale pamiętaj, że wybierając dobry materac nawierzchniowy, płacisz niewielką cenę za najwyższą jakość.
 • Trwałość - materace nawierzchniowe z najwyższej półki mają doskonałą trwałość, dlatego producent daje na nie nawet 15 lat gwarancji - tak jest m.in. z materacami firmy Hilding.
 • Jest praktyczny - materac nawierzchniowy nie jest gruby. Można go swobodnie zwijać i chować, gdy go nie potrzebujesz. Dlatego będzie świetny dla gości. Możesz go wyjmować jedynie wieczorem, jeśli np. sypiasz na rozkładanej i mało wygodnej kanapie.
 • Poprawia jakość snu - sięgnij po materac nawierzchniowy, kiedy na przykład twój materac na łóżko jest niewygodny, za twardy lub zbyt miękki. Najlepsze materace nawierzchniowe doskonale dopasowują sie do kształtu ciała.
 • Antybakteryjna powłoka i fakt, że da sie go częściej (i bez problemu) prać, zdecydowanie przemawia na jego korzyść. Dobre materace nawierzchniowe są higieniczne, a także idealne dla alergików.
 • Prawidłowa wentylacja - specjalne otwory wentylacyjne chronią materac przed rozwojem wilgoci, grzybów, pleśni czy bakterii.
 • Wysoka jakość materiałów - materace nawierzchniowe dobrej jakości są wykonane najczęściej z pianki termoelastycznej lub wysokoelastycznej. Dają komfortowy sen, gdyż dopasowują się do kształtu ciała i idealnie podpierają kręgosłup.

materac nawierzchniowy Hilding gwarant najpiekniejszych snowMateriały klientamaterac nawierzchniowy Hilding gwarant najpiekniejszych snow

Materac nawierzchniowy Hilding - gwarant najpiękniejszych snów

Znasz termin Lagom? To szwedzka sztuka wyważonego życia w pełnej szczęścia harmonii. Lagom przejawia sie w każdej dziedzinie. Szwedzkie materace Hilding to także równowaga między zdrowym, twardym podłożem a miękką, otulającą ciało pianką. Takie połączenie sprawia, że produkty Hilding to Mercedes wśród materacy. Nawet te nawierzchniowe mają aż 15 lat gwarancji, co z pewnością świadczy o ich jakości i wytrzymałości. Poczuj idealną równowagę między zdrowiem a komfortem.

Hilding - spanie to czysta przyjemność

Pod warunkiem, że wybierzesz jakość i innowacyjne rozwiązania. Nawierzchniowe materace Hilding to tylko kropla w morzu bogatej oferty materaców, łóżek i akcesoriów do spania. Firma ma 80 lat doświadczenia i jest liderem w dziedzinie komfortu snu w ponad 60 krajach! Z innowacyjnych rozwiązań Hilding korzystają takie marki jak: Ikea, Agata Meble (Natura i Galaxy), Immensity w BRW oraz Sleepmed. Ta popularność nie wzięła się znikąd. Dołącz do grona zadowolonych klientów i śpij spokojnie, dzięki 15-letniej gwarancji na materac. Pamiętaj, że wyspani mogą więcej!

Materiał przygotowany przez nawierzchniowe-materace.pl

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

 • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
 • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
 • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
 • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Historia

Ostatni niemiecki jeniec

W czasie drugiej wojny w obozach jenieckich w USA znalazły się setki tysięcy niemieckich żołnierzy. Wielu z nich podjęło próby ucieczki. Ostatni ze zbiegów, urodzony w Świdnicy Georg Gaertner, ujawnił się po 40 latach.

Andrzej Fedorowicz
12.01.2021
Reklama