Ludzie i style

Więcej recyklingu w biurach i domach

Więcej recyclingu w biurach i domach. Więcej recyclingu w biurach i domach. mat. pr.

Teraz, wybierając fotel obrotowy, można zadbać zarówno o swoje zdrowie, jak i środowisko. VANK_V6 w tym roku zyskuje na wartości dzięki wprowadzeniu jego charakterystycznego, przeziernego oparcia produkowanego z tworzywa z recyklingu.

Designerski fotel znany już w środowisku biurowym, doskonale odnajduje się w zaciszu domowym.mat. pr.Designerski fotel znany już w środowisku biurowym, doskonale odnajduje się w zaciszu domowym.

Oparcie jest wytwarzane z granulatu pochodzącego z surowców wtórnych, odpadów użytkowników końcowych, głównie butelek PET. Elementy aluminiowe mebla – krzyżak, tragarz oparcia i nośniki podłokietników – produkowane są od początku z aluminium pochodzącego także z odzysku surowców, np. puszek po napojach. Dodatkowo proces ten odbywa się w odlewni zlokalizowanej lokalnie względem VANK, a nie na odległym kontynencie.

Elementy aluminiowe mebla – krzyżak, tragarz oparcia i nośniki podłokietników – produkowane są od początku z aluminium pochodzącego także z odzysku surowców, np. puszek po napojach.mat. pr.Elementy aluminiowe mebla – krzyżak, tragarz oparcia i nośniki podłokietników – produkowane są od początku z aluminium pochodzącego także z odzysku surowców, np. puszek po napojach.

Designerski fotel – znany już w środowisku biurowym – doskonale odnajduje się w zaciszu domowym. Zwłaszcza w wersji z regulowanym zagłówkiem i w pełni tapicerowany, także z tyłu. Ten zaawansowany technicznie produkt może być używany od rana do wieczora – do pracy, nauki czy grania, gdyż wyposażony jest w intuicyjną mechanikę przewidującą różne potrzeby. Przeznaczony jest zarówno dla niskich, średnich jak i nieprzeciętnie wysokich osób. Zarówno dla silnego mężczyzny, jak i delikatnej kobiety czy nastolatka. Wyróżnia go regulacja wysokości oparcia i wyprofilowana anatomicznie poduszka siedziska, regulacja podłokietników, a także regulacja kąta między siedziskiem a oparciem i blokowanie odchyłu oparcia z funkcją przeciwuderzeniową. Ergonomia i jego szerokie możliwości dopasowania sprawiają, że użytkownik dosłownie staje się jego częścią.

www.vank.pl

Oparcie jest wytwarzane z granulatu pochodzącego z surowców wtórnych, odpadów użytkowników końcowych, głównie butelek PET.mat. pr.Oparcie jest wytwarzane z granulatu pochodzącego z surowców wtórnych, odpadów użytkowników końcowych, głównie butelek PET.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ludzie i style

Antyk nad Adriatykiem

Murowana pogoda, szmaragdowe morze, pyszne jedzenie i perły rzymskiej architektury. Na dodatek, jeśli przestrzegamy reguł, wakacje w Chorwacji będą po prostu bezpieczne.

Prezentacja
24.03.2021
Reklama