Ludzie i style

Asystent biegowy – idealnie dobrane buty biegowe z eobuwie.pl

Asystent biegowy – idealnie dobrane buty biegowe z eobuwie.pl Asystent biegowy – idealnie dobrane buty biegowe z eobuwie.pl mat. pr.
Ruszyła kampania Biegaj z eobuwie.pl, tworzona we współpracy z marką ASICS. Dzięki specjalnemu quizowi dobór butów sportowych jest jeszcze prostszy – system w oparciu o udzielone odpowiedzi wskazuje konkretne modele, dostępne w ofercie sklepu.

Trudno dobrać odpowiednie obuwie, szczególnie jeśli dopiero zaczyna się przygodę z bieganiem. Tymczasem pełni ono rolę kluczową – stanowi inwestycję w bezpieczeństwo, wygodę, ale i lepsze wyniki sportowe. Buty odpowiadają m.in. za amortyzację i stabilizację, chronią przed otarciami i pęcherzami, które na długi czas potrafią uniemożliwić aktywność fizyczną. Z pomocą w wyborze przychodzi najnowszy projekt eobuwie.pl.

Asystent biegowy – idealnie dobrane buty biegowe z eobuwie.plmat. pr.Asystent biegowy – idealnie dobrane buty biegowe z eobuwie.pl

Sezon wiosenny sprzyja sportowym wyzwaniom, ale różne systemy sznurowania, materiały i technologie stosowane w butach sprawiają, że łatwo jest się pogubić w dostępnych opcjach. Zwłaszcza, że buty biegowe powinny spełniać szereg wymogów – m.in. być lekkie, wytrzymałe, proste do utrzymania w czystości czy komfortowe dla stóp. Odpowiedzią na wątpliwości, a zarazem istotną pomocą w dobieraniu obuwia, jest asystent biegowy, udostępniony przez eobuwie.pl w formie online, a stworzony we współpracy z popularną marką ASICS.

Strefa biegacza, dostępna tutaj, pozwala na znalezienie profesjonalnych butów treningowych, dopasowanych do konkretnych potrzeb i oczekiwań. Wystarczy wypełnić krótki quiz. Pojawiają się w nim pytania m.in. o częstotliwość treningu, miejsce ćwiczeń czy typ stóp. Na podstawie tych informacji system rekomenduje najlepsze dostępne opcje i przekierowuje użytkownika na stronę eobuwie.pl, gdzie wyświetlają mu się wyłącznie pasujące modele.

Asystent biegowy – idealnie dobrane buty biegowe z eobuwie.plmat. pr.Asystent biegowy – idealnie dobrane buty biegowe z eobuwie.pl

Eobuwie.pl to lider sprzedaży butów online, który dostarcza zróżnicowanego asortymentu i szerokiego wyboru produktów – m.in. sportowych. Dzięki asystentowi biegowemu i systemowi rekomendacji artykułów, wybór obuwia treningowego jest jeszcze prostszy.

eobuwie.pl wspólnie z ASICS w ramach projektu biegowego realizuje akcje edukacyjne, w tym webinary na Instagramie oraz podcasty dostępne na Spotify.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ludzie i style

Wszechobecny Krzysztof Stanowski. Jak wyjaśnić ten fenomen?

Wyrósł najwyraźniej na pierwszego dziennikarza w Polsce, którego koniecznie trzeba przekonać do swoich racji. Bo można się ze Stanowskim nie zgadzać, ale „trzeba go szanować”.

Katarzyna Czajka-Kominiarczuk
13.06.2021
Reklama