Ludzie i style

Aranżacje według potrzeb

W pełni wyposażone efektowne wnętrza – od projektu do realizacji. W pełni wyposażone efektowne wnętrza – od projektu do realizacji. mat. pr.
W pełni wyposażone efektowne wnętrza – od projektu do realizacji. Kompleksowe usługi cieszą się coraz większym uznaniem klientów indywidualnych oraz deweloperów. Jak to wygląda w praktyce na polskim rynku? Pytamy Annę Czub z Galerii Venis.

Galerie Venis rozpoczęły działalność w 1993 r. Co się zmieniło w tym czasie? Początek lat 90. to niedobór wszystkiego, niska jakość, ale też początek kształtowania się nowego poczucia smaku. To, co uchodziło wtedy za piękne, dziś już jest trudne do zaakceptowania. Nie wiążę się to z przemijającą modą, lecz europeizacją polskiego gustu, odejściem od wschodnich wpływów. Zastanawialiśmy się też, jak funkcjonować w zmienionym świecie po upadku komunizmu. Było to i trudne, i fascynujące. Trafiliśmy wtedy na firmy z południa Europy, jakich nie znano w Polsce. Dziś również korzystamy głównie z włoskich i hiszpańskich produktów, ale też otwieramy się na inne kierunki. Dobrym przykładem są różnorodne wzorniczo meble holenderskie.

Anna Czub – dyrektor generalna Galerii VenisJacek KucharczykAnna Czub – dyrektor generalna Galerii Venis

Klienci oczekują dziś coraz większego wsparcia i gotowych inspiracji. Co tym obszarze oferują Galerie Venis?

Design & build – przygotowujemy projekty i je realizujemy, bazując na naszych materiałach. Pracujemy z najlepszymi na rynku architektami wnętrz, dzięki temu nasze projekty są niepowtarzalne, mają klasę i urok.

Doceniają to nasi klienci, którzy wiedzą, że jakość i najlepszy sposób wykonania idą w parze przy każdym projekcie. Takie kompleksowe usługi, które Galerie Venis oferują jako jedyna firma w Polsce, gwarantują efektowne wnętrza przy zachowaniu dyscypliny finansowej i bez abstrakcyjnych kosztów. Wszystko pozyskujemy bezpośrednio od producentów, dlatego możemy proponować konkurencyjne, wyjątkowo korzystne ceny. Działamy też w całym kraju.

Jak ważna jest ścisła współpraca z deweloperami oraz wykańczanie mieszkań pod klucz?

W takim standardzie będzie sprzedawana większość mieszkań. To duża oszczędność czasu i pieniędzy. Przy stanie deweloperskim trzeba przeznaczyć średnio 160 godzin na kwestie organizacyjne, współpracę z ekipą remontową, zakup materiałów. Ponadto kredyt hipoteczny na mieszkanie już wykończone oznacza korzystniejsze oprocentowanie niż np. przy dodatkowym kredycie na ten cel– z różnicą nawet 10%. Oprócz tego firmy remontowe nie świadczą serwisu gwarancyjnego, a my taką usługę oferujemy, co doceniają też deweloperzy, z którymi budujemy wartościowe relacje – to m.in. Echo Investment, Unidevelopment, Marvipol, Develia. Zajmujemy się wykańczaniem mieszkań oraz części wspólnych, takich jak kluby mieszkańca czy sale fitness. Nasi architekci współpracują z deweloperem również na etapie sprzedaży. Oferujemy tu m.in. pakiety wykończeniowe pod klucz – wraz z wykonawstwem i rękojmią. Proponujemy stałe ceny, nawet jeśli realizacja planowana jest na rok do przodu. To korzystne rozwiązanie dla deweloperów i klientów w obliczu galopującej inflacji i trudnych do przewidzenia kosztów wykończenia wnętrza.

Materiał powstał we współpracy z marką Galerie Venis

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

„Zielony rycerz. Green Knight”: filmowy powrót do mitycznej Brytanii

W filmie „Zielony rycerz. Green Knight” Davida Lowery’ego oglądamy Króla Artura i jego rycerzy Okrągłego Stołu. Znowu. Co takiego tkwi w legendach arturiańskich, że współczesna kultura regularnie do nich wraca?

Marcin Zwierzchowski
27.07.2021
Reklama