Ludzie i style

Thule Indago – stylowy powrót do szkoły

Thule Indago Thule Indago Materiały klienta

Porządny plecak jest bez dwóch zdań jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego ucznia czy studenta – będzie mu towarzyszył właściwie każdego dnia, dlatego warto postawić na produkt najwyższej jakości. Idealnym wyborem będzie np. plecak Thule Indago – pojemny, stylowy i wykonany z przyjaznego dla środowiska materiału pochodzącego z recyklingu.

Thule IndagoMateriały klientaThule Indago

Warto podkreślić, że przyjazność dla środowiska nie jest tu jedynie sloganem – plecak opatrzony jest certyfikatem bluesign®, potwierdzającym, że jest on wykonany z tkanin i innych materiałów zatwierdzonych przez organizację bluesign®, w sposób oszczędzający zasoby, przy minimalnym wpływie na ludzi i środowisko naturalne. Owe materiały to trwałe i odporne na zabrudzenia tkanina poliestrowa 600D oraz tkanina nylonowa 400D.

Thule IndagoMateriały klientaThule Indago

Thule IndagoMateriały klientaThule Indago

Thule Indago wyróżnia się klasycznym, stonowanym wzornictwem – plecak dostępny jest w 9 stylowych kolorach, więc każdy uczeń czy student znajdzie w gamie coś dla siebie. W środku znajdziemy dużą komorę główną, idealną do trzymania książek, dokumentów i codziennych drobiazgów, wzmocnioną przegrodę na komputer przenośny (PC do 15,6” lub Macbook 16”), a także liczne kieszonki i schowki dodatkowe – na klucze, akcesoria, długopisy, karty magnetyczne itp.

Thule IndagoMateriały klientaThule Indago

Dwie boczne kieszenie pozwalają na łatwe chowanie butelek z wodą, ładowarek, przewodów zasilających i innych akcesoriów. Plecak kosztuje 349 zł.

Materiał przygotowany przez Thule.com.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Historia

Zanim padły strzały II. Czarna wołga i tajemnicze fiolki pod kopalnią „Sosnowiec”

Jesienią 1981 r. w tłum górników kopalni „Sosnowiec” poleciały fiolki z duszącą substancją. Sprawców do dzisiaj nie znaleziono. Także motyw pozostaje niejasny, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa można przyjąć, że celem było wywołanie wrzenia w kraju i sprowokowanie siłowej konfrontacji.

Jan Dziadul
21.09.2021
Reklama