Ludzie i style

Historyczne lofty w stoczniowym klimacie – tylko w Gdańsku

Historyczne lofty w stoczniowym klimacie – tylko w Gdańsku Historyczne lofty w stoczniowym klimacie – tylko w Gdańsku mat. pr.
Na historycznych terenach Stoczni Gdańskiej, na 7-ha działce Euro Styl buduje DOKI, składające się z części mieszkaniowej (DOKI Living), usługowej (MONTOWNIA) i biurowej (DOKI Office – realizowanej przez firmę Torus). Inwestycja powstaje przy Europejskim Centrum Solidarności, w spacerowej odległości od Dworca Głównego, Fontanny Neptuna i innych atrakcji.

W MONTOWNI znajdzie się 114 wyposażonych loftów o funkcji hotelowej (już w sprzedaży), zarządzanych przez profesjonalnego operatora. Na parterze 2,3 tys. mkw. zajmie food hall z amfiteatralnymi schodami do części konferencyjnej. Od pięter oddzieli go szklany strop, a ściana zieleni i oryginalne industrialne elementy nadadzą miejscu wyjątkowy klimat.

Historyczne lofty w stoczniowym klimacie – tylko w Gdańskumat. pr.Historyczne lofty w stoczniowym klimacie – tylko w Gdańsku

– Inwestowanie w nieruchomości o historycznej wartości jest coraz popularniejszą formą ochrony kapitału. Pozwala dawać drugie życie zabytkom, inwestorom – dywersyfikować portfel nieruchomości, a użytkownikom – czerpać przyjemność z obcowania z przeszłością – mówi Magdalena Reńska, dyrektor zarządzająca i członek zarządu w spółce Euro Styl.

Termin uruchomienia MONTOWNI to początek II kw. 2023 r.

Historyczne lofty w stoczniowym klimacie – tylko w Gdańskumat. pr.Historyczne lofty w stoczniowym klimacie – tylko w Gdańsku

Materiał przygotowany przez eurostyl.com.pl

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Los bezpłodnych katolików: niech Bóg decyduje

Wierzą w Boga, dlatego nie decydują się na potępiane przez Kościół in vitro i inseminację. Niepłodni po katolicku.

Elżbieta Turlej
24.01.2013
Reklama