Ludzie i style

Testujemy kawy z limitowanej kolekcji Gifts of the Forest od Nespresso. Jest w czym wybierać.

. . Materiały klienta
Limitowana kolekcja Nespresso Gifts of the Forest (Dary Lasu) to niepowtarzalne kawy i zaskakują-ce nuty aromatyczne, które umilą zimowy czas każdemu miłośnikowi małej czarnej. Sprawdzamy jak smakują.

Przetestowaliśmy zimową kolekcję kaw Nespresso Gifts of the Forest, dostępną zarówno dla systemu Nespresso Original, jak i Vertuo. To 100% mielonej kawy najwyższej jakości, tym razem inspirowanej leśną roślinnością.

.Materiały klienta.

Forest Black, to pikantne espresso, które odznacza się egzotycznymi drzewnymi nutami i jagodowym aromatem, co idealnie podkreśla zbożowy smak. Z kolei Forest Almond Flavour, dzięki słodkiej, orzechowej nucie ukrytej w południowoamerykańskiej Arabice tego espresso, skutecznie rozgrzewa i pobudza. Nam szczególnie przypadła do gustu Forest Fruit Flavour, w której czuć aromaty soczystych jagód i słodkiego ciasta. Limitowana edycja kaw i akcesoriów Gifts of the Forest dostępna jest on-line i we wszystkich Butikach Nespresso.

.Materiały klienta.

Nowe smaki kaw z leśnej kolekcji nadają się idealnie do tworzenia zimowych koktajli kawowych. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości, wypróbuj jeden z przepisów na stronie Nespresso.

Materiał przygotowany przez Nespresso

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Sinéad O’Connor: historia zniszczonej kariery

W dzisiejszej gorącej debacie o „kulturze unieważniania” warto pamiętać o historii. Książkowe wspomnienia Sinéad O’Connor nie pozostawiają wątpliwości, że ją unieważniono całkiem skutecznie.

Bartek Chaciński
20.07.2021
Reklama