Ludzie i style

Jak i dlaczego robić zakupy w eobuwie – opinie, asortyment i promocje

Materiały klienta
Eobuwie.pl to jeden z najpopularniejszych w Polsce sklepów internetowych z butami i dodatkami. Jego sukces nie powinien dziwić. Wieloletnia historia firmy i jej dążenie do tworzenia kolejnych innowacyjnych rozwiązań znajduje uznanie klientów i znawców branży e-commerce.

Potwierdzają to nie tylko bardzo dobre opinie Eobuwie wystawione przez kupujących w Internecie, lecz także niezliczone nagrody i wyróżnienia. Planujesz zakup świetnie dopasowanych butów doskonałej jakości bez wychodzenia z domu? A może marzysz o nowym plecaku, portfelu czy torebce? Przekonaj się, że Eobuwie.pl to adres, który warto znać!

Historia Eobuwie.pl to dzieje rozwoju e-commerce w Polsce

„Od pucybuta do milionera” – to znane powiedzenie opisujące spełnienie się amerykańskiego snu doskonale pasuje do historii Eobuwie.com. Firma rozpoczęła działalność w 1996 roku, sprzedając obuwie wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Na początku XXI wieku coraz więcej Polaków miało dostęp do Internetu, a światowe trendy wskazywały na to, że do sieci przeniesiemy wiele ważnych dziedzin życia, w tym także zakupy. Dlatego w 2006 roku powstał sklep internetowy Eobuwie.pl, który po niespełna dwóch dekadach działalności jest jednym z najważniejszych e-commerce w Europie.

Zagraniczna ekspansja rozpoczęła się w 2013 roku. Pierwszym krajem poza Polską, w którym można było zrobić zakupy online na Eobuwie, były Czechy. W kolejnych latach do tego grona dołączyły m.in. Wielka Brytania, Włochy, Francja, Węgry, Rumunia, Niemcy, Hiszpania i Szwecja. Jak widać, z usług sklepu mogą dzisiaj korzystać mieszkańcy większości europejskich krajów.

Poznaj innowacyjny skan stopy esize.me

W 2018 roku sklep zrewolucjonizował sprzedaż butów w Internecie dzięki skanowi stopy esize.me. Nigdy wcześniej polski użytkownik nie mógł być pewien, czy obuwie zamawiane online będzie idealnie dopasowane do stopy. Problem narastał, jeżeli klient nie był wierny jednej marce obuwniczej. Nie jest bowiem tajemnicą, że rzeczywista rozmiarówka różni się pomiędzy producentami.

Skaner stopy esize.me wprowadził zupełnie nową jakość do doświadczeń zakupowych Polaków. Firma była wielokrotnie wyróżniana za tę innowację. W 2018 roku otrzymała nagrody E-commerce Polska Awards 2018 w aż trzech kategoriach: BEST IN, Best Innovation i Best on mobile. W 2019 roku zdobyła m.in. dwie nagrody Money.pl w kategoriach: Firma Roku oraz Technologia, która zmieniła zasady gry.

zakupy na eobuwie to bogaty asortyment i szybka dostawaMateriały klientazakupy na eobuwie to bogaty asortyment i szybka dostawa

Jak działa esize.me? Aby wygodnie rozbić zakupy w Internecie, możesz zeskanować stopę w jednym ze sklepów stacjonarnych eobuwie.com albo za pomocą aplikacji mobilnej. W salonie stacjonarnym wykonanie skanu trwa około 3 sekund, a 4 kamery utrwalają na skanie informacje o długości, szerokości, wysokości i tęgości stopy. Na tej podstawie powstaje trójwymiarowy model stopy, a algorytm porównuje go z zeskanowanym wnętrzem modelu obuwia, który klient chciałby kupić. Stopę możesz zeskanować także w domowym zaciszu, ale za pomocą aplikacji powstanie dwuwymiarowy skan. Skanowanie smartfonem lub tabletem również trwa około 3 sekund.

Trudno przecenić zalety kupowania butów, korzystając ze skanu stopy. Na swoje konto w aplikacji lub sklepie internetowym Eobuwie.pl może wgrać skany stóp całej rodziny. Co ważne, system powiadomi Cię, kiedy nadejdzie moment na zaktualizowanie skanu stopy rozwijającej się pociechy. Po zakupach i przymierzeniu zarekomendowanych butów możesz ocenić, czy zostały dobrze dopasowane. Dzięki tym opiniom Eobuwie, a właściwie algorytm uczy się, jakie buty ma wskazywać Ci w przyszłości – np. czy wolisz luźniejszą cholewkę, czy tę bardziej dopasowaną do stopy.

O tym, że system esize.me zyskał nie tylko uznanie branży, lecz przede wszystkim licznych zwolenników wśród klientów, świadczą liczby. Od 2018 do 2021 roku klienci wykonali łącznie 2 miliony skanów 2D i 3D. Opinie o Eobuwie potwierdzają pozytywne wrażenia po wprowadzeniu innowacji – 93% kupujących jest zadowolonych z rekomendacji, które uzyskali dzięki esize.me.

Dlaczego warto kupować na Eobuwie – opinie, bogaty asortyment i szybka dostawa

Satysfakcję z zakupów potwierdzają liczne pozytywne Eobuwie opinie. Dla przykładu na Ceneo.pl średnia z prawie 130 tys. opinii zebranych od 2009 roku do 2021 roku wynosiła 5,0. Zatem warto bez obaw skorzystać z bogatej oferty sklepu, która obejmuje prawie 200 tysięcy produktów około 600 marek. Poza butami damskimi, męskimi i dziecięcymi na różne okazje w katalogu znajdziesz też akcesoria do pielęgnacji obuwia, torebki, plecaki, biżuterię i zegarki, szaliki, rękawiczki, skarpetki, parasolki, czapki i wiele innych dodatków.

Poza tym możesz liczyć na darmową dostawę do Paczkomatów InPost lub do sklepu stacjonarnego bez względu na wartość zamówienia. Każdy klient (tylko w wybranych polskich miastach) może wybrać dostawę tego samego dnia Eobuwie Express. Bezpłatna przesyłka kurierska DPD, DHL i InPost dotyczy zakupów za co najmniej 100 zł. Przewidywany czas dostawy w przypadku usług kurierskich wynosi 24 godziny, a gdy mowa o Paczkomatach – od 24 do 48 godzin. Udanych zakupów!

Materiał przygotowany przez eobuwie.pl

Reklama

Czytaj także

Społeczeństwo

Diagnoza: borelioza. Ale czy na pewno?

W Polsce mnożą się fałszywe rozpoznania boreliozy. Oraz medycy, rzekomi specjaliści od tej choroby. A także rzekomi chorzy, spanikowani, że padli ofiarą kleszcza.

Paweł Walewski
07.11.2017
Reklama