Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Kingston DataTraveler Bolt Duo Kingston DataTraveler Bolt Duo materiały prasowe
Ostatnie doniesienia technologiczne zdominował znowu Elon Musk i jego elektryczne ciężarówki. Zanim pomkną przez polskie drogi ekspresowe napędzane polskim prądem z polskiego (ekologicznego) węgla, minie jakiś czas, więc dziś wspomnimy o mniej ważkich wynalazkach.
Commodore 64 Minimateriały prasowe Commodore 64 Mini

Pamięć poszerzona

Choć hipsterzy ponoć na wymarciu, wśród pozostałej części społeczeństwa iPhone’y i iPady wciąż cieszą się zainteresowaniem. I słusznie, bo to całkiem udane urządzenia, a nawet ich wady udaje się producentowi sprzedać jako zalety. Do największych wad należy niewątpliwie brak gniazda kart SD, czyli niemożność poszerzenia pamięci. Kingston DataTraveler Bolt Duo pomaga rozwiązać ten problem. Jest to pendrive do przenośnych urządzeń Apple. Pozwala na backup lub przerzucanie zdjęć i filmów z pokładu smartfona czy tabletu na zewnętrzną kość pamięci.

Polityka 51/52.2017 (3141) z dnia 17.12.2017; Nauka ; s. 99
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Rynek

Bałtyk bez połowów

Jedni mówią, że Bałtyk umiera. Inni, że tylko się zmienia. Dla rybaków to jednakowo zła wiadomość. Dla nas też.

Ryszarda Socha
19.10.2021