Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Kingston DataTraveler Bolt Duo Kingston DataTraveler Bolt Duo materiały prasowe
Ostatnie doniesienia technologiczne zdominował znowu Elon Musk i jego elektryczne ciężarówki. Zanim pomkną przez polskie drogi ekspresowe napędzane polskim prądem z polskiego (ekologicznego) węgla, minie jakiś czas, więc dziś wspomnimy o mniej ważkich wynalazkach.
Commodore 64 Minimateriały prasowe Commodore 64 Mini

Pamięć poszerzona

Choć hipsterzy ponoć na wymarciu, wśród pozostałej części społeczeństwa iPhone’y i iPady wciąż cieszą się zainteresowaniem. I słusznie, bo to całkiem udane urządzenia, a nawet ich wady udaje się producentowi sprzedać jako zalety. Do największych wad należy niewątpliwie brak gniazda kart SD, czyli niemożność poszerzenia pamięci. Kingston DataTraveler Bolt Duo pomaga rozwiązać ten problem. Jest to pendrive do przenośnych urządzeń Apple. Pozwala na backup lub przerzucanie zdjęć i filmów z pokładu smartfona czy tabletu na zewnętrzną kość pamięci.

Polityka 51/52.2017 (3141) z dnia 17.12.2017; Nauka; s. 99

Czytaj także

Kultura

Dzieła Fangora biją rekordy cen na aukcjach. Skąd ta moda?

W ostatni wtorek w domu aukcyjnym Polswiss Art odbyła się nietypowa aukcja – licytowano dzieła tylko jednego twórcy. Mogłoby się wydawać, że aukcja monograficzna to pomysł ryzykowny. Ale nie w przypadku Wojciecha Fangora.

Aleksander Świeszewski
22.09.2019