Nauka

Zagraniczne kursy językowe z ATAS

. . Materiały klienta
Wyjazd na kurs do zagranicznej szkoły to niebywała szansa na podniesienie swoich umiejętności językowych, poznanie innego kraju i jego kultury, zdobycie nowych doświadczeń i znajomości, a także okazja na ciekawe spędzenie wakacji.

Firma ATAS specjalizuje się w organizacji kursów językowych za granicą dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest przedstawicielem renomowanych szkół językowych, w których dzięki wieloletnim kontaktom wyselekcjonowała najlepsze i sprawdzone oferty. Z kolei doświadczenie pracowników pozwala dopasować propozycję kursu językowego do indywidualnych potrzeb klienta oraz służyć pomocą w każdej sytuacji.

Wybór odpowiedniego doradcy ma ogromne znaczenie, dlatego warto wybrać taką firmę, która w pełni zatroszczy się o kursanta – od kwestii formalnych po bezpieczny powrót z kursu.

Pełna organizacja

ATAS zajmuje się organizacją wyjazdów na kurs językowy kompleksowo. Załatwia wszelkie dokumenty niezbędne do uczestnictwa w kursie (transport, zakwaterowanie, ubezpieczenie itp.), a także udostępnia numer alarmowy działający przez całą dobę.

Opieka
ATAS zapewnia polskojęzycznego opiekuna na tzw. kursach COMFORT. Przez cały pobyt na kursie pieczę nad uczestnikiem sprawuje nie tylko anglojęzyczna kadra szkolna, ale także opiekun ATAS, który towarzyszy kursantom od zbiórki w Polsce do powrotu, dba o prawidłowy przebieg kursu i odpowiednie warunki.

Pozostali kursanci mogą liczyć na sezonowy nadzór polskojęzycznych rezydentów ATAS, którzy pozostają do dyspozycji przez 24 godziny na dobę.

Różnorodność

Firma w swojej ofercie proponuje różne rodzaje kursów: od programów wakacyjnych (kursy językowe w połączeniu z zajęciami pozalekcyjnymi i wycieczkami), przez kursy intensywne, po kursy specjalistyczne. Ponadto ATAS oferuje pełen wachlarz lokalizacji, terminów, a nawet języków.

Przejrzystość oferty
ATAS stawia na klarowność i czytelność oferty – bez ukrytych kosztów. Klient w prosty sposób może obliczyć cenę wyjazdu dla wybranej przez siebie opcji, dla której cena kursu przeliczana jest na złotówki.

Więcej informacji o ofercie zagranicznych kursów językowych na stronie: kursy.atas.pl

Reklama

Czytaj także

Ja My Oni

To nie są czasy dla wrażliwców

Badania osób wysoce wrażliwych wykazały, że nie tylko silnie reagują one na stosunkowo słabe bodźce zmysłowe, emocjonalne czy społeczne, lecz także szczegółowo, głęboko przetwarzają związane z nimi informacje.

Anna Tylikowska
22.11.2016
Reklama