Nauka

Studia Podyplomowe w Collegium Civitas. Magia studiowania

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych w Collegium Civitas! Oferujemy 30 kierunków studiów z 5 obszarów tematycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych w Collegium Civitas! Oferujemy 30 kierunków studiów z 5 obszarów tematycznych. mat. pr.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych w Collegium Civitas!

Oferujemy 30 kierunków studiów z 5 obszarów tematycznych:

 • PSYCHOLOGIA I COACHING (m.in. Life coaching Start Up; Porozumienie bez Przemocy wg M. B. Rosenberga; Coaching Zdrowia),
 • ZARZĄDZANIE I MARKETING (m.in. Manager CSR; Neuromanagement; Projekty w kulturze. Idea, innowacje, biznes),
 • BEZPIECZEŃSTWO I ANALIZA INFORMACJI (m.in. Cyberbezpieczeństwo; Skuteczny Inspektor Ochrony Danych; Terroryzm i zagrożenia hybrydowe),
 • NOWE MEDIA I DZIENNIKARSTWO (m.in. Muzyka w mediach; Studium Kreatywnego Pisania),
 • SOCJOLOGIA, KULTURA I SZTUKA (m.in. Historia sztuki. Interpretacje; Sztuka współczesna. Wiedza i rynek; Teoria i praktyka sommelierska).

Atuty studiowania w Collegium Civitas:

 • zdobycie specjalistycznej wiedzy ​i praktycznych umiejętności w wybranej dziedzinie,
 • podniesienie własnych kwalifikacji i kompetencji interpersonalnych,
 • ​networking – możliwość nawiązania relacji z przedstawicielami różnych branż,
 • unikatowe w skali kraju kierunki studiów podyplomowych, m.in.: Wiedza o winie; Dziedzictwo śródziemnomorskie: kultura, filozofia, sztuka; Neuromanagement czy Finansowanie i rozwój start-upów.

Co roku aktualizujemy ofertę, badając dynamicznie zmieniające się potrzeby pracodawców, zmiany zachodzące na rynku pracy, bieżące i przyszłe wyzwania społeczno-gospodarcze oraz nowe trendy technologiczne i rozwojowe. Dzięki temu nasi absolwenci są świetnie przygotowani do pracy zawodowej.

Szczegółowe informacje​, w tym programy oraz opisy studiów, dostępne są na stronie internetowej Collegium Civitas:

https://www.civitas.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/studia-podyplomowe-niestacjonarne-po-polsku

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

 • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
 • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
 • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
 • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Klasyki Polityki

Jak dzieci odczuwają i rozumieją ból?

Jeszcze na początku lat 80. uważano, że noworodki w ogóle nie odczuwają bólu! A ponieważ nie potrafią werbalnie wyrazić tego, co czują, nie dbano o ich komfort w szpitalach.

Paweł Walewski
08.08.1998
Reklama