Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 24,99 zł!

Subskrybuj
Nauka

Opowiedz nam, co sądzisz o pulsarze, czyli naszym portalu popularnonaukowym

pulsar
Spotykamy się na projektpulsar.pl już od ponad dwóch lat, ale chcielibyśmy Was poznać jeszcze lepiej. Dziękujemy z góry za każdą odpowiedź i sugestię. Wszystkie posłużą nam jako inspiracja do udoskonalenia naszego portalu.

Zawiłe tytuły i skomplikowane wprowadzenia – czytelnicy ponoć wcale za nimi nie przepadają. Taki przynajmniej jest wynik zakrojonego na całkiem sporą skalę eksperymentu, którego wyniki publikują najnowsze „Science Advances”, czyli całkiem poważne czasopismo naukowe. Wydaje się – komentują autorzy owej publikacji – że osoby działające w branży dziennikarskiej, czytają teksty inaczej niż ich finalni odbiorcy. I to właśnie nas – autorów i redaktorów pulsara – nieco niepokoi.

Już od ponad dwóch lat, czyli od chwili poczęcia naszego portalu projektpulsar.pl, dręczy nas myśl, czy mimo najlepszych chęci przygotowywane przez nas treści są przez Was odbierane podobnie jak przez nas. Zastanawiamy się, czy prezentujemy je w przejrzysty sposób? Czy rozmawiamy o nauce frapująco? Uznaliśmy więc, że najwyższy czas o to zapytać – stąd pomysł ankiety. Będziemy szczerze zobowiązani, jeśli znajdziecie chwilę, by ją wypełnić.

Przy tej okazji chcielibyśmy też lepiej Was poznać, dowiedzieć się, kim jesteście, kiedy nas czytacie, a przede wszystkim: dlaczego. Oczywiście zgodnie ze wszelkimi zasadami poszanowania prywatności (rzecz jest całkowicie anonimowa, a wśród pytań nie ma żadnych, na które trzeba odpowiedzieć obowiązkowo).

Jeśli czytacie to – przedostatnie już – zdanie, jest szansa, że zajrzycie również do naszej ankiety. Z góry serdecznie za to dziękujemy.

Wypełnij ankietę o pulsarze

Ankietę znajdziecie tutaj: https://forms.gle/swActe1y9sgKYPNG7

Reklama

Czytaj także

null
Kultura

Janusz Rewiński: Misiek, Siara, „Gęba” nowej Polski. Nie uznawał półśrodków, a wszyscy go kochali

Dla wielu na zawsze pozostanie przede wszystkim Siarą z „Kilera”, lecz aktorskie kreacje Janusza Rewińskiego ułożyły się w symboliczną kronikę czasów: upadku komunizmu, bolączek transformacji ustrojowej, politycznych podziałów.

Jakub Demiańczuk
11.06.2024
Reklama