Edukator ekonomiczny POLITYKI i NBP - w całości już w sieci
Wiele praktycznych porad dotyczących Twoich finansów oraz piguła wiedzy o tym, co dziś się dzieje w światowej gospodarce.
Edukator Ekonomiczny
Polityka

Edukator Ekonomiczny

Zachęcamy do lektury dodatku poświęconego finansom osobistym i ekonomii. W trzech numerach naszego Tygodnika publikowaliśmy teksty stanowiące swoisty przewodnik - panoramę sytuacji na światowych rynkach finansowych oraz zbiór praktycznych porad, które każdy z nas może codziennie wykorzystywać planując wydatki rodziny.

Wszystkie materiały z Edukatora Ekonomicznego POLITYKI są już dostępne on-line na naszej stronie internetowej.

Można je znaleźć klikając w link: www.polityka.pl/rynek/edukatorekonomiczny

W tym dziale znajdą Państwo m.in. przewodnik po usługach finansowych, z których korzystać można "w" i "przez" internet. Jest również materiał dotyczący płacenia plastikiem, czyli wszelkimi kartami, których coraz więcej z naszych portfelach. Zajęliśmy się sprawą kredytów oraz ewentualnych problemów z ich spłatą. Redaktor Adam Grzeszak poznał tajniki nadzoru nad polskimi bankami, a Wawrzyniec Smoczyński zgłębiał zagadnienia związane z Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Wszystko po to, aby odpowiedzieć na ważkie pytanie - czy w dobie kryzysu nasze pieniądze są bezpieczne. W naszym Edukatorze znajdziecie Państwo również solidną porcję informacji ekonomicznych na temat sytuacji światowej gospodarki i pogrążonej w (chwilowych?) kłopotach strefy euro.

Zachęcamy do lektury na www.polityka.pl/rynek/edukatorekonomiczny

Czytaj także

Rynek: aktualności i komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną