Rynek

Poradnik budowlany: Do wyboru, do koloru

Jakie materiały wybrać do budowy domu?

Zapewnienie komfortu użytkownikom budynków to także jeden z głównych celów ekologicznego, zielonego budownictwa, przyjaznego dla ludzi i środowiska. Zapewnienie komfortu użytkownikom budynków to także jeden z głównych celów ekologicznego, zielonego budownictwa, przyjaznego dla ludzi i środowiska. Leszek Zych / Polityka
Mamy już w sklepach 400 tys. różnych materiałów i wyrobów dla budownictwa, a każdy rok przynosi nowe. Walka o klienta trwa, a najlepsze rezultaty daje w produkcji okien. Tu dokonała się prawdziwa rewolucja.
W sklepach i hurtowniach są materiały na każdą kieszeń. Jeśli czegoś akurat brak - handlowcy błyskawicznie sprowadzą.Michał Kość/Agencja Wschód/Reporter W sklepach i hurtowniach są materiały na każdą kieszeń. Jeśli czegoś akurat brak - handlowcy błyskawicznie sprowadzą.

W budowlanych składach i hipermarketach wiosenne ożywienie, ale zakupy można też robić nie wychodząc z domu. Klikasz i zamawiasz, łącznie z dostawą – zachęca internetowy sklep sprzedający podłogi i drzwi. W sieci kupujemy głównie narzędzia budowlane, wyposażenie mieszkań, niewielkie partie materiałów wykończeniowych. W ofercie są także ciężkie materiały do budowy domu, ale takie zakupy najczęściej robimy tradycyjnie w hurtowniach i sklepach branżowych.

Przez Internet można też znaleźć firmę, która postawi dom, przeprowadzi remont albo wykończy kupione od dewelopera mieszkanie.

Polityka 24.2012 (2862) z dnia 13.06.2012; Rynek; s. 66
Oryginalny tytuł tekstu: "Poradnik budowlany: Do wyboru, do koloru"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Polska ma ludzi na sumieniu. A ja? Co z moim sumieniem?

Taktyka stanu wyjątkowego i bezwzględnych pushbacków nie przyniosła spodziewanych rezultatów. Łukaszenka nadal prowadzi swój sabotaż, a nawet go nasila. Polska ma ludzi na sumieniu. A ja? Co z moim sumieniem?

Renata Lis
23.09.2021