Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Rynek

Poradnik budowlany: Za ciepłą ścianą

Jak zbudować energooszczędny dom?

Polityka
Najtańsza jest energia zaoszczędzona, twierdzą eksperci. Do oszczędności skłania rachunek, ale też coraz surowsze przepisy.

W miastach widać ostatnio mniej rusztowań i robotników mocujących do ścian styropian albo wełnę. Jak wynika z badań TNS Polska, przeprowadzonych na zlecenie firmy Knauf Insulation, większość takich robót mamy za sobą: 58 proc. domów zostało już ocieplonych. Natomiast właściciele 28 proc. budynków zamierzają to zrobić w najbliższych trzech latach. Jeszcze inni do starej izolacji dorzucają warstwę dodatkową. Wzrost cen energii jest jedyną prognozą, która się sprawdza.

Polityka 24.2012 (2862) z dnia 13.06.2012; Rynek; s. 74
Oryginalny tytuł tekstu: "Poradnik budowlany: Za ciepłą ścianą"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Historia

Od SB do NATO i UE

Książka amerykańskiego dziennikarza Johna Pomfreta pokazuje, jak po 1989 r. solidarnościowe władze z pomocą byłych szpiegów SB otworzyły nam drzwi na Zachód.

Grzegorz Rzeczkowski
17.01.2022