Rynek

XVI Międzynarodowy Kongres Kadry & Expo

XVI Kongres Kadry już w listopadzie XVI Kongres Kadry już w listopadzie materiały prasowe
W dniach 12-14 listopada 2012r. w Warszawie odbędzie się IFTDO Conference & Expo, która będzie jednocześnie XVI Międzynarodowym Kongresem Kadry & Expo.

Organizator konferencji Nowoczesna Firma S.A. ma zaszczyt już po raz trzeci organizować największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie w Europie Centralnej dla branży HR o charakterze międzynarodowym. Partnerami merytorycznymi wydarzeniami jest IFTDO (International Federation of Training and Development Organizations) oraz Fundacja Obserwatorium Zarządzania.

Celem XVI Międzynarodowego Kongresu Kadry & Expo jest popularyzacja najnowszych trendów w obszarze HRM&D, a także prezentacja skutecznych narzędzi i rozwiązań z obszaru zarządzania i rozwoju pracowników. Prelegenci zaproszeni z Polski i z zagranicy zaprezentują, w jaki sposób zmienia się podejście do zarządzania zasobami ludzkimi w polskich i międzynarodowych firmach. Przedstawią: The next generation of HRM.

Podczas XVI Kongresu Kadry odbędzie się kilkanaście sesji plenarnych. Zapraszamy do udział w sesjach takich ekspertów jak:

 • David’a Clutterbuck - jest jednym z czołowych pisarzy i myślicieli europejskich z zakresu zarządzania. Uznawany za guru mentoringu. Poprowadzi wykład na temat:

Czemu mimo doskonałych planów sukcesji, firmami nadal zarządzają niekompetentni menedżerowie?

 • Christie Ward - jest członkiem zarządu ASTD (American Society of Training & Development), szefem Impact Institute, byłym prezydentem National Speakers Association Colorado. Poprowadzi wykład na temat:

Jak „naprawić” (How to Fix®) twoich pracowników...jeśli nie stać Cię na ich utratę ich?

 • Steven Poelmans - jest profesorem oraz dyrektorem Coaching Competency Center. Jego badania były dwukrotnie nominowane (2005; 2008) do prestiżowej nagrody Rosabeth Moss Kanter Award w kategorii „multidisciplinary field of work and family”. Poprowadzi wykład na temat:

Neuroleadership – budowanie organizacji opartej na wiedzy

 • Gerry Beamish – jest trenerem od 40 lat. Pracował na trzech kontynentach. Specjalizuje się w strategicznym przywództwie, budowaniu zespołów, zarządzaniu zmianą, radzeniu sobie ze stresem. Poprowadzi wykład na temat:

Mieliśmy odpowiedzi, ale zmieniłeś pytania! – czyli jak kreatywnie rozwiązywać problemy

 • Joseph Grenny - jest autorem bestsellerowych publikacji, badaczem i doradcą biznesowym. Twórca dwóch unikalnych modeli postępowania poprawiające skuteczność we wdrażaniu zmian organizacyjnych stosowanych w największych firmach na świecie. Poprowadzi sesję na temat:

Milczenie zabija biznes. Jak kultura prowadzenia kluczowych rozmów w organizacji wpływa na rezultaty biznesowe?

 • Gerhard Walper - pedagog, terapeuta i nauczyciel w ramach Szkoły Berta Hellingera, wykładowca na Uniwersytecie Jeana – Monnet w Brukseli, terapeuta pracy z ciałem oraz założyciel i kierownik Instytutu Ustawień Rodzin w Taunusie. Poprowadzi wykład na temat:

Ustawienia Organizacyjne wg. Berta Hellingera jako metoda skutecznego ujawniania ukrytych, wewnętrznych dynamiki w firmie.

 • Bruno Rouffaer - jest dyrektorem zarządzającym The European Training House (z siedzibą w Belgii), firmy zajmującej się szkoleniami i rozwijaniem talentów. Uczestnicy w Kongresie Kadry już po raz drugi. Poprowadzi wykład na temat:

Zmiany w czasie kryzysu: Zarządzaj i kieruj sobą i swoją organizacją poprzez transformację i proces zmian

 • Szymon Kudła - ekspert w zakresie przywództwa, innowacyjności i przedsiębiorczości w biznesie; mówca biznesowy od 1997 r. Prowadził niemal 200 wystąpień dla grup od 30 do 900 osób w największych polskich i międzynarodowych firmach.
 • Rafał Stec - publicysta „Gazety Wyborczej”, Specjalizuje się w piłce nożnej i siatkówce. Korespondent z mundiali, mistrzostw Europy i igrzysk olimpijskich oraz licznych turniejów siatkarskich.  Poprowadzą wykład na temat:

Magia Gry Zespołowej – lekcje od najwybitniejszych drużyn sportowych i ich coachów

 • Robert Jasiński - mówca inspiracyjno–motywacyjny, Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, zawodowy coach (ICC), trener rozwoju umiejętności osobistych. Autor książki Obudź w sobie lidera. Jak przejąć kontrolę nad własnym życiem i odnieść sukces (Onepress, kwiecień 2012) Poprowadzi wykład na temat:

Obudź w sobie lidera, czyli kilka słów tym dlaczego przywództwo ma charakter powszechny i co to oznacza dla organizacji

 

Podczas XVI Międzynarodowego Kongresu Kadry & Expo uczestnicy Kongresu Kadry będą mieli również okazję wzięcia udziału w warsztatach VIP z międzynarodowymi ekspertami:

 • David’em Clutterbuck Zaawansowane techniki w coaching I mentoringu
   
 • Gerhard’em Walper Ustawienia Organizacyjne wg. Berta Hellingera w praktyce
   
 • Bruno Rouffaer Przywództwo 2020, naga prawda o tym jak twoja organizacja może wygrać wojnę o talent w przyszłości. Jakie będą wartości przywódcze i kompetencje przyszłości.


Wśród wystąpień znajdą Państwo wystąpienia praktyków HR z całego świata. W Kongresie swoją obecność potwierdzili przedstawiciele takich firm jak: Google, Allianz, Dell, Lotte Wedel, Play.

Kongresowi jak co roku na jesień towarzyszyć będzie Expo Kadry. Jest to unikalna platforma spotkań i kontaktów, miejsce nawiązania relacji pomiędzy dostawcami i odbiorcami usług HR oraz możliwość prezentacji nowoczesnych rozwiązań dla biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki HR. Uczestnictwo w Expo Kadry jest bezpłatne.

Więcej na ten temat
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

 • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
 • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
 • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
 • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kraj

Tata Maty

W przewrotnym sensie jest beneficjentem rządów PiS, gdyż będąc ich konsekwentnym krytykiem, stał się znaczącą osobistością życia publicznego. Niektórzy określają go mianem „opozycyjnego celebryty”, na co Marcin Matczak nieco się zżyma. Ale w sumie nieźle oddaje ono jego status.

Rafał Kalukin
18.10.2021
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną