Rynek

Auta na odwyku

Moto trendy

Frankfurt 2013 - show Mercedesa dla mediów. Frankfurt 2013 - show Mercedesa dla mediów. materiały prasowe
Wielkie międzynarodowe salony samochodowe są rewią motoryzacyjnej mody i przeglądem najnowszych tendencji stylistycznych. Jednak prawdziwa walka koncernów toczy się pod błyszczącymi maskami nowych aut.
Volkswagen XL 1- pierwszy samochód, który zużywa poniżej 1 litra oleju napędowego na 100 km.materiały prasowe Volkswagen XL 1- pierwszy samochód, który zużywa poniżej 1 litra oleju napędowego na 100 km.

Salon we Frankfurcie należy do tych imprez, na których musi się pojawić każdy liczący się gracz z branży samochodowej. Niemcy to największy europejski producent aut i jednocześnie największy motoryzacyjny rynek. Dlatego wszyscy stają na głowie, by pokazać się u nich z najlepszej strony. Najbardziej na tym zależy producentom niemieckim, w końcu występują przed własną publicznością. Tu organizuje się premiery najnowszych modeli – tych rzeczywiście nowych, jak i tych tylko trochę odmłodzonych.

Polityka 40.2013 (2927) z dnia 01.10.2013; Rynek; s. 42
Oryginalny tytuł tekstu: "Auta na odwyku"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ja My Oni

Jak komunikować swoje potrzeby

Jak wyrazić swoje potrzeby, aby inni je uwzględniali.

Anna Dąbrowska, Anna Dobrowolska
06.02.2018