Rynek

Firma usieciowiona

Inwestując w nowoczesne technologie, pamiętajmy o najważniejszej regule: wciąż na pierwszym miejscu musi być sam produkt czy usługa. Inwestując w nowoczesne technologie, pamiętajmy o najważniejszej regule: wciąż na pierwszym miejscu musi być sam produkt czy usługa. Ricardo Infante Alvarez / Getty Images
Czy w czasach serwisów społecznościowych własna witryna internetowa jest jeszcze przedsiębiorcom potrzebna? Zdecydowanie tak, chociaż na pewno trzeba ją zaprojektować inaczej niż kiedyś.

Własna strona WWW to wciąż najważniejsza wizytówka każdej firmy. Pod tym względem nic się nie zmieniło, chociaż inaczej niż kiedyś korzystamy z internetu. Jednak nadal każdy, kto zaczyna swoją działalność, powinien pomyśleć o wyborze jak najlepszego adresu swojej witryny. Oczywiście wiele tych najpopularniejszych jest zajętych, ale firmy oferujące swoje usługi pomogą wybrać najlepszą propozycję. Co ciekawe, można skorzystać z tzw. tropicieli domen. Podając profil działalności przedsiębiorstwa, szybko uzyskamy listę wciąż dostępnych adresów najlepiej pasujących do naszej firmy.

Polityka 16.2016 (3055) z dnia 12.04.2016; Technologia dla biznesu; s. 58
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Smartfonowa rewolucja według Wiśniewskiego

Czy świat wszechobecnych i wszechmocnych smartfonów jest tym, o czym marzyliśmy? A bezprzewodowa ewolucja stale przyspiesza.

Mariusz Herma
19.10.2021