Huawei Mate 9 Pro to bezkompromisowo zaprojektowany smartfon dla biznesu
Jest połączeniem najwyższej jakości komponentów, zaawansowanej technologii i wysmakowanego designu. Szybki, niezawodny i piękny – czego chcieć więcej?
Huawei Mate 9 Pro to idealny wybór na biznesowy telefon
materiały prasowe

Huawei Mate 9 Pro to idealny wybór na biznesowy telefon

Lider szybkości i wydajności

Praca na plikach w chmurze, zaawansowane aplikacje biurowe, multimedia? Mate 9 Pro poradzi sobie z każdym zadaniem w błyskawicznym tempie. Dzięki wydajnemu procesorowi Kirin 960 i inteligentnemu zarządzaniu pamięcią, smartfon będzie działał nawet po 1,5 roku tak samo jak pierwszego dnia. Nowatorski algorytm samouczącego się systemu HUAWEI Mate 9 Pro przewiduje zachowania użytkownika i przygotuje zasoby z wyprzedzeniem, dlatego smartfon jest zawsze przygotowany do pracy na 100 proc.

Wyjątkowa moc

Wychodzisz na spotkanie i zapomniałeś naładować smartfon? Dla Mate 9 Pro zaledwie 20 minut wystarczy aby urządzenie działało przez cały dzień pracy. To zasługa superszybkiej ładowarki, niezwykle mocnej baterii o pojemności 4000mAh i inteligentnej technologii zarządzania energią.

 

Huawei Mate 9 Porsche Design dla prawdziwego konesera
materiały prasowe

Huawei Mate 9 Porsche Design dla prawdziwego konesera

Design najwyższej klasy

Duży, kunsztownie wykonany ekran o zaokrąglonych krawędziach, metalowa obudowa ze szczotkowanego aluminium, szlifowane krawędzie – każdy detal Mate 9 Pro robi wrażenie. Całości dopełnia charakterystyczny aparat z dwoma obiektywami, który powstał we współpracy z legendarną firmą Leica.

Dla prawdziwych koneserów powstała osobna, limitowana edycja Huawei mate 9 Porsche Design.

Cena Huawei Mate 9 PRO: 3699 PLN

Cena Huawei Mate 9 Porsche Design: 5699 PLN

www.huaweipolska.pl

Rynek: aktualności i komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj