Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 9,90 zł!

Subskrybuj
Rynek

Tęsknimy za wami, drodzy goście

Tęsknimy za wami, drodzy goście. Wirus uderzył w hotelarzy

„80 proc. ankietowanych Polaków deklaruje, że wybierając hotel, będzie kierowało się poziomem bezpieczeństwa sanitarnego”. „80 proc. ankietowanych Polaków deklaruje, że wybierając hotel, będzie kierowało się poziomem bezpieczeństwa sanitarnego”. Tomasz Niesłuchowski / Agencja Gazeta
Z Piotrem Kwiatkowskim, dyrektorem sieci hoteli, wiceprezesem Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego (IGHP), o najdziwniejszym sezonie w historii branży.
„Jeśli w hotelu jest sto pokoi, to gości nie może być więcej niż 200 osób”.Marek Podmokły/Agencja Gazeta „Jeśli w hotelu jest sto pokoi, to gości nie może być więcej niż 200 osób”.

ADAM GRZESZAK: – Granice wciąż są zamknięte, samoloty uziemione, perspektywy wakacji w zagranicznych kurortach niepewne. Polacy w tym roku zapewne wakacje spędzą w kraju, korzystając z polskich hoteli. Jesteście na to gotowi?
PIOTR KWIATKOWSKI: – Nie tylko jesteśmy gotowi, ale nie możemy się doczekać. Rozpoczęliśmy akcję promującą pobyty w Polsce: „Drodzy Goście, tęsknimy za Wami!”. Sądząc po rezerwacjach w zarządzanym przez nas hotelu, wakacje zapowiadają się obiecująco.

Polityka 23.2020 (3264) z dnia 02.06.2020; Rynek; s. 34
Oryginalny tytuł tekstu: "Tęsknimy za wami, drodzy goście"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?