Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Rynek

Tęsknimy za wami, drodzy goście

Tęsknimy za wami, drodzy goście. Wirus uderzył w hotelarzy

„80 proc. ankietowanych Polaków deklaruje, że wybierając hotel, będzie kierowało się poziomem bezpieczeństwa sanitarnego”. „80 proc. ankietowanych Polaków deklaruje, że wybierając hotel, będzie kierowało się poziomem bezpieczeństwa sanitarnego”. Tomasz Niesłuchowski / Agencja Gazeta
Z Piotrem Kwiatkowskim, dyrektorem sieci hoteli, wiceprezesem Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego (IGHP), o najdziwniejszym sezonie w historii branży.
„Jeśli w hotelu jest sto pokoi, to gości nie może być więcej niż 200 osób”.Marek Podmokły/Agencja Gazeta „Jeśli w hotelu jest sto pokoi, to gości nie może być więcej niż 200 osób”.

ADAM GRZESZAK: – Granice wciąż są zamknięte, samoloty uziemione, perspektywy wakacji w zagranicznych kurortach niepewne. Polacy w tym roku zapewne wakacje spędzą w kraju, korzystając z polskich hoteli. Jesteście na to gotowi?
PIOTR KWIATKOWSKI: – Nie tylko jesteśmy gotowi, ale nie możemy się doczekać. Rozpoczęliśmy akcję promującą pobyty w Polsce: „Drodzy Goście, tęsknimy za Wami!”. Sądząc po rezerwacjach w zarządzanym przez nas hotelu, wakacje zapowiadają się obiecująco.

Polityka 23.2020 (3264) z dnia 02.06.2020; Rynek; s. 34
Oryginalny tytuł tekstu: "Tęsknimy za wami, drodzy goście"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Katarzyna Nosowska dla „Polityki”: Jestem moim planem na życie

Dziś w stosunku do artystów jest coś chłodnego – mówi Katarzyna Nosowska, tegoroczna laureatka towarzyszącej Paszportom POLITYKI nagrody specjalnej Kreator Kultury.

Bartek Chaciński
20.01.2022