Rynek

Wybrane apartamenty ZŁOTEJ 44 niczym prywatna sala koncertowa dzięki Steinway Lyngdorf

Wybrane apartamenty ZŁOTEJ 44 niczym prywatna sala koncertowa dzięki Steinway Lyngdorf Wybrane apartamenty ZŁOTEJ 44 niczym prywatna sala koncertowa dzięki Steinway Lyngdorf mat. pr.
Miarą wyjątkowości domu jest dziś jego wszechstronność. Naturalnie to oaza spokoju, miejsce relaksu i wypoczynku, ale także przestrzeń biurowa czy sportowa. Aranżacja apartamentu musi dziś sprostać najbardziej wymagającym mieszkańcom, których pasje i zainteresowania w najbliższym czasie realizowane będą przede wszystkim w przestrzeni ich własnego domu.

Złota 44 poza wieloma udogodnieniami przeznaczonymi na wyłączny użytek lokatorów idzie krok dalej poszerzając ofertę sprzedaży nowych, wybranych apartamentów o wyposażenie sprzętem audio marki Steinway Lyngdorf. Nowi mieszkańcy w ten wyjątkowy sposób będą mogli doświadczyć muzyki jak w najlepszej sali koncertowej.

Steinway Lyngdorf to efekt realizacji wspólnego marzenia, które połączyło markę Steinway & Sons, od ponad 160 lat tworzącą najlepsze fortepiany świata, z Peterem Lyngdorfem – duńskim innowatorem technologii audio. Współpraca tych dwóch marek sprawiła, że stworzony system audio pozwala uzyskać perfekcyjny dźwięk, który angażuje wszystkie zmysły, raz za zawsze zmieniając sposób w jaki doświadczamy muzyki.

Wyjątkowość sprzętu wynika z praktycznego zastosowania kilku opatentowanych technologii w tym systemu RoomPerfect ™, który rozpoznaje charakterystykę głośników, łącząc ją z inteligentnym dostosowaniem się do kształtu i wielkości pomieszczenia. Czysta doskonałość emitowanych dźwięków gwarantuje wrażenia nieporównywalne z dostępnymi powszechnie systemami audio. Steinway Lyngdorf Model O zmienia apartamenty w wyjątkowe przestrzenie, wyróżniające się holistycznym podejściem do potrzeb mieszkańców.

Unikalna technologia, bezkompromisowa jakość oraz czysta doskonałość emitowanego dźwięku, gwarantuje niesamowite wrażenia. W ciągu kilku sekund nowy nabywca apartamentu może znaleźć się w ekskluzywnej sali koncertowej, obejrzeć najnowsze premiery kinowe, czy podłączyć swoją ulubioną muzykę z usług streamingowych. W pokazowych apartamentach na Złotej znajdą się dwa pełnozakresowe głośniki pochodzące z Modelu O, które osiągają niezwykłe rezultaty bez konieczności stosowania oddzielnego głośnika niskotonowego, dodatkowo wzmacniacz A1 i procesor dźwięku SP-1 (procesor dźwięku stereo).
Zestaw audio Steinway Lyngdorf swoim designem wkomponuje się w najbardziej wysublimowane otoczenie i doskonale współgra z przestronnymi wnętrzami apartamentów Złota 44.

Złota 44 to wybór idealny dla najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują perfekcji w każdym elemencie swojego otoczenia. System Steinway Lyngdorf z pewnością wypełni najwyższe oczekiwania.

Wybrane apartamenty ZŁOTEJ 44 niczym prywatna sala koncertowa dzięki Steinway Lyngdorfmat. pr.Wybrane apartamenty ZŁOTEJ 44 niczym prywatna sala koncertowa dzięki Steinway Lyngdorf

Więcej o Złota 44

ZŁOTA 44 – najwyższy budynek mieszkalny w Unii Europejskiej projektu światowej sławy architekta Daniela Libeskinda to 287 luksusowych apartamentów. Na przestrzeni 52 pięter mieszkańcy mogą doświadczać ekscytujących, panoramicznych widoków, które niczym żywe obrazy ulegają przemianie wraz z porami roku. ZŁOTA 44 to perfekcyjna przestrzeń mieszkalna. Doskonała lokalizacja w centrum Stolicy zapewnia łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury kulturalnej, komercyjnej i biznesowej. Mieszkańcom ZŁOTA 44 dedykowano przestrzeń biznesowo-rekreacyjno-sportową z największym w Polsce prywatnym basenem o długości 25 metrów i w pełni wyposażoną siłownią. Redukcja hałasu, którą zapewnia nowoczesna konstrukcja fasady budynku zapewnia mieszkańcom spokój i ciszę stanowiąc apartamenty idealnymi również dla wymagających rodzin. Najwyższą klasę budynku potwierdzają nagrody przyznawane w prestiżowych konkursach, m.in. International Property Awards 2015-2016 gdzie ZŁOTA 44 zwyciężyła w aż czterech kategoriach: najlepszy budynek mieszkalny w Polsce, najlepszy apartament w Polsce, najlepszy wieżowiec mieszkalny oraz najbardziej ekskluzywny design wnętrz. Inwestorami apartamentowca są BBI Development SA - spółka deweloperska notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, oraz AMSTAR - fundusz inwestycyjny, który nabywa, realizuje i zarządza nieruchomościami na wybranych rynkach w USA oraz innych krajach na całym świecie.

www.zlota44.com

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Niezbędnik

Skąd się biorą pioruny? Odpowiedź może zaskoczyć

Piorun pojawia się nagle, znika błyskawicznie i nie pozwala się łatwo zbadać. Skąd to budzące zachwyt i grozę zjawisko bierze energię oraz jak ją uwalnia? Odpowiedź może zaskoczyć.

Andrzej Hołdys
07.07.2020
Reklama