Rynek

Hochland zdał egzamin

Piotr Knauer Piotr Knauer materiały prasowe
Piotr Knauer, prezes Hochland Polska, o inwestycjach, aktywności w branży, społecznej odpowiedzialności, nowych wyzwaniach i innych istotnych wydarzeniach z życia wiodącego producenta serów w Polsce.
materiały prasowe

Ostatnie miesiące były dla branży czasem próby. Jak firma Hochland Polska poradziła sobie w tym szczególnym czasie?
To był dla branży okres wyzwań. Hochland zdał egzamin, nieprzerwanie spełniając ważną funkcję społeczną, jaką jest dostarczanie ludziom żywności. By zapewnić naszym pracownikom bezpieczeństwo, utrzymując przy tym ciągłość produkcji, wprowadziliśmy szereg zmian – na wypadek zakażenia stworzyliśmy zapasowe zespoły pracowników w kluczowych pionach, zapewniliśmy niezbędne wyposażenie osobom pracującym zdalnie.

Polityka 32.2020 (3273) z dnia 04.08.2020; Prezentacja; s. 43

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Historia

O Niemcach, którzy z konieczności zostali Polakami

Książka naszego redakcyjnego kolegi Piotra Pytlakowskiego „Ich matki, nasi ojcowie”, której fragment publikujemy, opowiada o losach niemieckich dzieci mieszkających na ziemiach, które po II wojnie światowej przypadły Polsce.

Piotr Pytlakowski
15.09.2020