Rynek

Thule Chasm, czyli „wszystkoodporne” torby od Thule

Thule Chasm Thule Chasm mat. pr.
Podczas planowania praktycznie każdego wyjazdu – zarówno zimowego, jak i letniego – zwykle stajemy przed tym samym dylematem: jak sprawić, by pakowanie było proste, a bagaż – bezpieczny i wygodny w transporcie.

Odpowiedzią na te dylematy jest odświeżona seria toreb Thule Chasm, w której znajdziemy wytrzymałe torby podróżne, walizki na kółkach oraz plecak, idealne zarówno na zimowy wypad narciarski, jak i na weekendowy wyjazd do hotelu.

Kolekcja Thule Chasm składa się z toreb podróżnych w różnych rozmiarów, plecaka i walizek na kółkachmat. pr.Kolekcja Thule Chasm składa się z toreb podróżnych w różnych rozmiarów, plecaka i walizek na kółkach

W skład owej serii wchodzą przepastne torby podróżne o pojemności od 40 do 130 litrów (których dzięki kilku możliwościom przepięcie pasków można używać zarówno jako tradycyjnych toreb na ramię, jak i plecaków), klasyczny plecak o pojemności 26 litrów oraz dwie walizki na kółkach – klasyczna „pokładówka” oraz przepastna walizka na dłuższe wyprawy.

Thule Chasmmat. pr.Thule Chasm

Tym, co łączy wszystkie nowości, jest zastosowanie wytrzymałej na uszkodzenia i odpornej na trudne warunki pogodowe plandeki, dzięki której nie musimy martwić się o uszkodzenie bagażu przez deszcz czy śnieg. We wszystkich modelach znajdziemy też przemyślnie rozmieszczone kieszenie wewnętrzne i przegrody, które umożliwiają wygodne transportowanie wszystkiego, co zamierzamy zabrać w podróż, od odzieży i butów, przez książki, elektronikę czy wszelkie akcesoria.

Więcej informacji o nowej serii – w tym m.in. szczegółowe opisy poszczególnych nowości – znaleźć można na stronie Trekkersport.com.pl.

Kluczowe atuty toreb z serii Thule Chasmmat. pr.Kluczowe atuty toreb z serii Thule Chasm

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Polonia jest taka jak my. Ewa Winnicka opowiada o polskim Greenpoincie

Mnie ten temat dlatego tak bardzo pociąga, że zmusza do zastanowienia, co to znaczy być w ogóle Polakiem – mówi Ewa Winnicka, autorka książki „Greenpoint. Kroniki Małej Polski”.

Janusz Wróblewski
16.06.2021
Reklama