Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Rynek

Natura potrzebuje firm

Jacek Siwiński, prezes firmy Velux Polska. Jacek Siwiński, prezes firmy Velux Polska. materiały prasowe
Rozmowa z Jackiem Siwińskim, prezesem firmy VELUX Polska

Grupa VELUX ogłosiła niedawno strategię zrównoważonego rozwoju na kolejną dekadę. Czego ona dotyczy?
Nasza strategia działań związanych ze środowiskiem i klimatem opiera się na trzech głównych filarach: pierwszy – w ciągu najbliższych 10 lat chcemy w Grupie VELUX wprowadzić rozwiązania, które pozwolą nam być firmą w 100 proc. zeroemisyjną. To bardzo realny cel, tym bardziej że w zakończonej właśnie strategii 2020 udało nam się zredukować emisję CO² w naszych zakładach już o 47 proc.

Polityka 47.2020 (3288) z dnia 17.11.2020; Raport CSR; s. 48
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kraj

Guru strategii i willa na Żoliborzu

Jacek Bartosiak to prawnik i popularny w PiS geopolityk amator. Głosi nieufność wobec Zachodu, twierdzi, że Polska bez pomocy NATO może wygrać z Rosją. Jego kancelaria adwokacka przez siedem lat działała w domu żony Rogera de Bazelaire. To były dyrektor finansowy kremlowskiego oligarchy Michaiła Fridmana.

Tomasz Piątek
17.01.2022