Rynek

Efekt maski

Henryk Orfinger, współtwórca firmy kosmetycznej Dr Irena Eris, o sprzężeniu pandemii z chaosem

Henryk Orfinger Henryk Orfinger Marek Wiśniewski/Puls Biznesu / Forum
Rozmowa z Henrykiem Orfingerem, współtwórcą firmy kosmetycznej Dr Irena Eris i wiceprezydentem Konfederacji Lewiatan, o sprzężeniu pandemii z chaosem.
Teraz obserwujemy efekt maski. Panie robią makijaż tylko od maski w górę, ust już nie malują. To samo zjawisko pół na pół zauważamy w polityce gospodarczej.Shutterstock Teraz obserwujemy efekt maski. Panie robią makijaż tylko od maski w górę, ust już nie malują. To samo zjawisko pół na pół zauważamy w polityce gospodarczej.

Joanna Solska: – Nieźle urządził pan dziecko.
Henryk Orfinger: – Syn ma 45 lat i jest związany z firmą od kilkunastu. Pytanie, czy zechce nią w przyszłości zarządzać, padło sześć lat temu. Zgodził się i zaczęliśmy się zastanawiać, jak to zrobić. Po przejęciu sterów w grupie przez Pawła ja zszedłem z pierwszej linii, zostałem szefem jednej z naszych spółek, Hotele SPA.

Jak w układzie Kaczyński-Morawiecki.
Inaczej.

Nie przestał pan pociągać za sznurki?

Polityka 52.2020 (3293) z dnia 20.12.2020; Rynek; s. 66
Oryginalny tytuł tekstu: "Efekt maski"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Pomocnik Historyczny

Kobiety na froncie

Rozmowa ze Swiatłaną Aleksijewicz, autorką bestsellera „Wojna nie ma w sobie nic z kobiety”, o żołnierkach Armii Czerwonej

Paweł Sulik
15.06.2021