Rynek

Wysoka efektywność ogrzewania w dobrej cenie

Materiały klienta
Vitodens 100-W to atrakcyjny cenowo gazowy kocioł kondensacyjny wyprodukowany z myślą o nowych oraz modernizowanych instalacjach grzewczych – zarówno w domach jednorodzinnych, jak i budynkach wielorodzinnych.
Vitodens 100-WMateriały klienta Vitodens 100-W

Wiszący kocioł Vitodens 100-W zmienia energię spalania gazu w ciepło praktycznie bez strat, z wysoką sprawnością wynoszącą aż 98%, co przekłada się na redukcję kosztów ogrzewania. Urządzenie wyposażone jest w układ automatycznej kontroli jakości spalania Lambda Pro, który stale monitoruje i w miarę potrzeby szybko reaguje na wahania jakościowe gazu. Dzięki temu optymalizuje proces spalania i utrzymuje wysoką sprawność wytwarzania ciepła na stałym poziomie niezależnie od rodzaju i jakości gazu.

Kocioł Vitodens 100-W zajmuje mało miejsca i nie wymaga zachowania bocznych odstępów serwiso­wych (wszystkie przyłącza są łatwo dostępne od przodu). Pozwala to bez problemu wpasować urządzenie praktycznie w każdą, nawet niedużą przestrzeń. Ułatwia to znacznie modernizację, a w nowych budynkach pozwala ograniczyć przestrzeń techniczną do niezbędnego minimum.

Kocioł Vitodens 100-W zajmuje mało miejsca i nie wymaga zachowania bocznych odstępów serwisowychMateriały klientaKocioł Vitodens 100-W zajmuje mało miejsca i nie wymaga zachowania bocznych odstępów serwisowych

Vitodens 100-W zapewnia ogrzewanie pomieszczeń i komfort korzystania z ciepłej wody użytkowej. W zależności od potrzeb urządzenie dostępne jest w wersji jednofunkcyjnej (do współpracy z osobnym lub wbudo­wanym pojemnościowym podgrzewaczem c.w.u.) albo jako kocioł dwufunkcyjny (ze zintegrowanym przepływo­wym podgrzewaczem c.w.u).

Pracą kotła może w łatwy sposób sterować poprzez dotykowy wyświetlacz LED a także - dzięki zintegrowanemu interfejsowi WLAN - za pomocą smartfona lub tabletu.

Materiał przygotowany przez www.viessmann.pl

.Materiały klienta.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Wojewódzki z Matą o „Patointeligencji” i „Patoreakcji”

Mata, autor „Patointeligencji”, który właśnie opublikował nowy utwór z równie mocnym tekstem: – Społeczną rolą artysty czasami jest wystawienie się na strzał. Ja się czuję z tym dobrze, to zamieszanie czemuś służy.

Kuba Wojewódzki
03.04.2021
Reklama