Rynek

Cedral – komentarz eksperta

Grzegorz Radzyński, Country Manager Polska – Etex Exteriors Division Grzegorz Radzyński, Country Manager Polska – Etex Exteriors Division mat. pr.
Budowa nowego domu lub remont już istniejącego obiektu to wyzwanie, które wymaga podjęcia wielu trudnych decyzji. Warto postawić na wysokiej jakości materiały, które będą nie tylko piękne i estetycznie wykonane, ale także zapewnią komfort użytkowania na wiele lat. Płytki i deski z włókno-cementu Cedral to nowoczesne pokrycia dachowe i elewacyjne, które idealnie wpisują się we współczesne trendy architektoniczne oraz oferują wiele możliwości aranżacyjnych.

Cedral to jeden z najbardziej zrównoważonych i przyjaznych dla środowiska materiałów do krycia dachów i elewacji, certyfikowany deklaracją środowiskową produktu zgodnie z międzynarodowymi normami. Składa się wyłącznie z naturalnych surowców: cementu, włókien celulozowych, mączki wapiennej, wody i powietrza. Dzięki znakomitym właściwościom - lekkości, wytrzymałości, trwałości - materiał ten spełnia wszystkie wymagania konstrukcyjne i designerskie, chroniąc budynki od każdych warunków atmosferycznych.

Co ważne, materiały Cedral charakteryzują się wyjątkowymi właściwościami: są trwałe, niepalne, odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak na przykład promieniowanie UV czy mróz.

Korzyści z zastosowania produktów Cedral to:

  • Bezpieczeństwo potwierdzone wieloletnią gwarancją na produkty Cedral oraz niepalność w klasie A2.
  • Nowoczesny atrakcyjny wygląd – dostępna szeroka gama kolorystyczna, kształty oraz struktury
  • Trwałość - nie wymagają konserwacji i są odporne na gnicie, działanie pleśni, bakterii, owadów i szkodników.

Zarówno deski, jak i płytki Cedral dostępne są w kilku wariantach powierzchni i bogatej palecie barw, która umożliwia realizację najśmielszych projektów i dostosowanie ich do indywidualnych oczekiwań oraz stylu inwestorów. Przed dokonaniem wyboru możemy zamówić bezpłatne próbki, aby dobrać materiał pod swój wymarzony projekt.

Grzegorz Radzyński, Country Manager Polska - Etex Exteriors Division

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Wyrzucona ze szkoły za poglądy. Gdzie się podziało katolickie miłosierdzie?

17-letnią działaczkę Młodej Lewicy relegowano tuż przed klasyfikacją, dzień po wezwaniu na przesłuchanie w sprawie rzekomej organizacji Strajków Kobiet. Jak ma zaliczyć rok szkolny – dyrekcja nie raczyła poinformować.

Mateusz Witczak
05.05.2021
Reklama