Rynek

ZŁOTA 44 ogłasza: zostało dziewięć dostępnych apartamentów

Apartament 504. o powierzchni 480 mkw Apartament 504. o powierzchni 480 mkw Materiały klienta
Od dwóch lat zauważalny jest wzrost zainteresowania luksusowymi apartamentami w ZŁOTEJ 44, która w tym czasie zanotowała dynamiczny wzrost sprzedaży.

Aktualnie w ofercie na rynku pierwotnym w ZŁOTEJ 44 pozostaje zaledwie dziewięć apartamentów. Klienci chcący nabyć tego typu nieruchomość muszą się spieszyć. W ostatnim czasie deweloper nie decydował się na obniżanie cen mieszkań, a pomimo tego chętnych nie brakowało. Niektóre apartamenty ZŁOTEJ 44 w tym samym momencie przykuwały uwagę kilku nabywców deklarujących zakup.

Apartamentowiec oferuje spektakularne widoki i wyjątkowe nawet w skali Europy udogodnieniaMateriały klientaApartamentowiec oferuje spektakularne widoki i wyjątkowe nawet w skali Europy udogodnienia

„Proponowane przez nas ceny są akceptowane przez nabywców. Ostatnie apartamenty również zamierzamy sprzedać bez zmian w polityce cenowej. ZŁOTA 44 to wyjątkowa w skali Unii Europejskiej propozycja tak mieszkaniowa, jak i inwestycyjna, a kupujący mają tego pełną świadomość. Apartamentowiec oferuje spektakularne widoki i wyjątkowe nawet w skali Europy udogodnienia.” – mówi Clemens Lehr, Head of AMSTAR Europe.

Przestrzeń wspólna to 1800 mkw z basenem o imponującej długości około 25 metrówMateriały klientaPrzestrzeń wspólna to 1800 mkw z basenem o imponującej długości około 25 metrów

Zakup luksusowej nieruchomości to według ekspertów bezpieczna i korzystna alternatywa inwestycyjna. Jedną z dziewięciu propozycji biura sprzedaży ZŁOTEJ 44 jest wyjątkowy apartament 504. Duża powierzchnia 480 mkw, widowiskowa wschodnia ekspozycja oraz wysokie, 50. piętro pozwalają przypuszczać, że ta luksusowa przestrzeń stanowi absolutny top wśród propozycji dostępnych aktualnie nawet na europejskim rynku mieszkaniowym.

„Zakup apartamentu na rynku pierwotnym ZŁOTEJ 44 może okazać się dobrym zabezpieczeniem kapitału w czasie rosnącej inflacji. Warto zaznaczyć, że wraz ze zmniejszającą się ofertą ZŁOTEJ 44 kurczy się cały rynek pierwotny w segmencie luksusowych nieruchomości. To efekt wysokiego poziomu sprzedaży i małej liczby nowych inwestycji tego typu”. – mówi Michał Skotnicki, Prezes Zarządu BBI Development SA.

Zakup luksusowej nieruchomości to według ekspertów bezpieczna i korzystna alternatywa inwestycyjnaMateriały klientaZakup luksusowej nieruchomości to według ekspertów bezpieczna i korzystna alternatywa inwestycyjna

ZŁOTA 44 to flagowy przedstawiciel luksusowej nieruchomości w Polce. Przestrzeń wspólna to 1800 mkw z basenem o imponującej długości około 25 metrów i 400 mkw tarasem z całorocznym jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, sala masażu, w pełni wyposażona siłownia, sala kinowa z symulatorem gry w golfa, a także strefa biznesowa z VIP lounge i salami konferencyjnymi. Mieszkańcy mają możliwość odpłatnego skorzystania z profesjonalnej piwniczki do starzenia win. Dostępny jest także pokój zabaw dla dzieci. Powietrze w apartamentach jest filtrowane dzięki specjalnemu systemowi ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji HVAC. Centrale zasilające system są wyposażone w specjalne filtry przeciwpyłowe, a bardziej zaawansowane rozwiązania znajdziemy jedynie w laboratoriach i salach operacyjnych. Woda w apartamentowcu jest uzdatniana i filtrowana dzięki własnej stacji uzdatniającej.

Więcej o ZŁOTA 44

Inwestorami apartamentowca ZŁOTA 44 są fundusz inwestycyjny zarządzany przez AMSTAR, który nabywa, realizuje i zarządza nieruchomościami na wybranych rynkach w Europie, USA oraz innych krajach na całym świecie, oraz BBI Development SA – spółka deweloperska notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji na http://www.zlota44.com

Materiał przygotowany przez ZŁOTA 44

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kraj

Tata Maty

W przewrotnym sensie jest beneficjentem rządów PiS, gdyż będąc ich konsekwentnym krytykiem, stał się znaczącą osobistością życia publicznego. Niektórzy określają go mianem „opozycyjnego celebryty”, na co Marcin Matczak nieco się zżyma. Ale w sumie nieźle oddaje ono jego status.

Rafał Kalukin
18.10.2021
Reklama