„Polityka”. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

SUBSKRYBUJ
Rynek

Black Friday 2021 w czasach pandemii Covid-19? Ceneo.pl bezpiecznym sposobem na zakupy

Materiały klienta
Pandemia Covid-19, a właściwie związane z nią zalecenie, aby przebywać w domu sprawiło, że wiele osób zaczęło nudzić się swoimi wnętrzami i ich wyposażeniem.

Jednocześnie ceny wielu produktów, takich jak komputery czy telewizory znacząco wzrosły, stąd Black Friday może okazać się doskonałą okazją do zakupienia ich na korzystniejszych warunkach. Na co warto polować w tegoroczny Czarny Piątek? Sprawdź!

Zaplanuj większe zakupy w Black Friday bez wychodzenia z domu!

Obostrzenia i zasady ograniczenia kontaktów związane z pandemią nauczyły wielu z nas, aby zakupy robić jak najrzadziej, a najlepiej bez wychodzenia z domu. Nie oznacza to jednak, że Black Friday 2021 przejdzie nam koło nosa. Zakupowe święto obchodzimy bowiem zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online. Jeśli od dłuższego czasu zastanawiasz się nad wymianą mebli czy sprzętu RTV i AGD, nie będzie lepszej okazji, aby kupić nowe produkty w korzystniejszej cenie.

Co warto kupić w Black Friday?

Przeceny na Black Friday dotyczą przede wszystkim elektroniki. Laptopy, telewizory czy smartfony można tego dnia zdobyć za naprawdę atrakcyjne kwoty, dlatego z zakupem warto się wstrzymać. Zniżki dotyczą także odzieży, kosmetyków, czy nawet biżuterii, dlatego 26 Listopada będzie dobrym terminem na obłowienie się również w prezenty świąteczne. Dzięki wybraniu ich odpowiednio wcześnie, unikniemy tłumów w galeriach handlowych tuż przed Wigilią. Przystępna cena pozwoli na zakup bardziej wartościowych upominków bez nadszarpywania domowego budżetu. Zamiast pakować pod choinkę komplet skarpetek, możemy zaszaleć więc nawet z zakupem blendera czy głośnika Bluetooth.

Laptopy, telewizory czy smartfony można tego dnia zdobyć za naprawdę atrakcyjne kwoty.Materiały klientaLaptopy, telewizory czy smartfony można tego dnia zdobyć za naprawdę atrakcyjne kwoty.

Warto przeczytać: Gaming w Black Friday, czyli co kupić w promocji dla gracza

Zakupy przez Internet to idealne rozwiązanie w dobie pandemii

W dzisiejszych czasach szczególnie cenna okazała się możliwość zrobienia zakupów bez wychodzenia z domu i właściwie bezkontaktowo, ponieważ dostawę możemy zamówić zarówno pod drzwi, jak i do punktu odbioru. To doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu dbamy nie tylko o swoje bezpieczeństwo, ale również o zasobność portfela. Zakupy w sklepie online są z reguły lepiej przemyślane, dokonywane na spokojnie, bez tłumów i stania w kolejce. Mimo to, korzystając z promocji i zniżek na Black Friday, warto zachować czujność. Aby nie paść ofiarą oszustwa, należy uważnie czytać regulaminy ofert promocyjnych i na długo przed wyprzedażami obserwować ceny wybranych artykułów.

Z Ceneo zrobisz zakupy bezpiecznie i ekonomicznie

Zakupy na Ceneo.pl są bezpieczne pod każdym względem, nie tylko z perspektywy pandemicznej rzeczywistości i ryzyka zakażenia w sklepie stacjonarnym. Porównywarka cenowa udostępnia oferty znanych sklepów internetowych, a także opinie kupujących, którzy dzielą się swoim zdaniem zarówno na temat jakości obsługi, dostawy, jak i oferowanego produktu. Co więcej, na Ceneo znajdziesz historię cen każdego artykułu, co szczególnie ważne w perspektywie zbliżającego się Black Friday, ponieważ wielu sprzedawców tuż przed rozpoczęciem promocji winduje ceny w górę. Jeśli planujesz więc większe zakupy, skorzystaj z porównania cen na Ceneo.pl, gdzie znajdziesz najlepsze oferty nie tylko na Czarny Piątek.

Materiał przygotowany przez Ceneo.pl

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Prof. Ewa Łętowska o sztuce godzenia się z nieuniknionym i przemijaniu

Prof. Ewa Łętowska o przemijaniu i przygotowaniach do śmierci. I o tym, co nas jeszcze w Polsce może czekać.

Violetta Krasnowska
08.12.2021
Reklama